PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

5 posters

Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  pasko14 pet tra 15, 2011 12:47 pm

Prve utakmice su bile napete, ali ipak su pobijedile ekipe od kojih se to očekivalo...ovaj vikend bi bilo veliko iznenađenje da neka serija ode u treću utakmicu...


16.15h-17.15h

Desni teren:
A-Team - Frule ZESA

Prva utakmica je mislim pokazala pravi odnos snaga ove dvije ekipe - frule su malo jače, ali se ne smiju opustit...ako krene šut a - teama, lako se mogu nać u problemima. Za a team je ključno da se probude Sveto, Kurevija i ZLatan, jer ako Jerry i Medo skoče u napadu onoliko puta ko i u prvoj utakmici, oni nemaju šanse sve da Listeš stavi 15 trica. Dakle to je ključ za majstoricu, a sad ćemo vidit kako će centri A teama to odigrat.

Šanse:
35 5 60

Lijevi teren:
Sitni Kriminalci - Indukcija

Nisam gleda prošlu utakmicu, al sam čuo da su se prvaci izvukli u zadnjem napadu...iskreno, nisam očekivao da će ovo bit gusto, bez obzira šta sitnima nije bilo Lasića i Tina. Pitanje je koliko se Indukcija emocionalno istrošila i koliko koljeno T.Salopeka može izdržati...ja mislim da mogu pružit otpor, al ipak ne dovoljno velik da bi došli do treće utakmice...živi bili pa vidili.

Šanse:
65 5 30

17.15h-18.15h

Desni teren:
Old Star - PMF Tropics

Prošla utakmica je bila znakovita - Old Star može zaprijetit PMFu...par puta su se vraćali sa 10 na 2 razlike...al to govori i o snagi PMFa koji u svakom trenutku utakmice može pribacit u višu brzinu. Ne očekujem da će old star ovo uspjeti pobjediti - al valjda ćemo vidit borbenost do samog kraja.

Šanse:
30 5 65

Lijevi teren:
Stoka-JSK

O prošloj utakmici neću ništa govorit, ko je gleda gleda je, samo se mogu nadat da će sutra doć drugi sudac. Stoka se pokazala standardno žilavom ekipom, skupo prodaju svoju kožu, al JSK će imat i kožu i govedinu nakon ove utakmice Very Happy koliko se god trudili, stoka mora puno bolje igrat da bi ovo odveli u treću utakmicu, tj. moraju se koncentrirat na igru a ne na zvanje 2 timeouta u poluvremenu i ne priznavanje istog kad ga zove JSK...kako bi komesar reka - igrajte fair i korektno Razz

Šanse:
35 5 60
pasko14
pasko14

Broj postova : 129
Join date : 26.02.2010
Lokacija : Omiš

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  Nicky Moire pet tra 15, 2011 4:00 pm

1. A-Team - Frule ZESA

Ovo su stvarno momčadi koje su tu negdje po snazi. U standardnom dijelu je dobio A-team, u prvoj tekmi 1/4 finala Frula i u Subotu bi lako mogao slaviti A-team. Možda mala psihološka prednost Fruli jer imaju taj luksuz da kiksaju pa će igrati manje u grču. Ključ ove utakmice će biti kako zaustaviti Jerry-a, mislim da ako A-team uspije u tome da su dobili pola utakmice. Najnapetiji par četvrtfinala!

2. Sitni Kriminalci - Indukcija

Nisam očekivao napetu utakmicu u prvom kolu jer se pretpostavljalo da T.Salopek neće doći. U punim sastavima svejedno prednost Sitnima, ali mislim da bi ovdje moglo pasti iznenađenje. Pobjeda Indukcije!

3. Old Star - PMF Tropics

Ovdje očekujem pobjedu PMF-a, ne dominaciju, ali konačan ishod ne bi trebao doći u pitanje, dakle oko 10ak razlike. Svi smo očekivali više od Old Stara ove sezone, ali pošto je prošlo kolo ovo bila jedina utakmica koja nije imala napetu završnicu i pošto je ovo borba prvog i osmog mjesta s tablice mislim da iznenađenja ne bi trebalo biti.

4. Stoka - JSK

Ja se također nadam da će doći drugi sudac jer šta je onaj sudac spreman previdjeti to je katastrofa, lupanje po rukama, povlačenje s leđa, moraš vikat faul da bi se sjetio svirat. Nama nije došao Mucalo, jedini centar kojeg imamo dok JSK ima dva. Obzirom na to, rezultat od minus 3 i napad za produžetke koji smo traljavo odigrali vjerujem da je ovo otvorena utakmica. Predviđam neveliki broj koševa, gustu završnicu i našu pobjedu 2 razlike Basketball

Nicky Moire
Nicky Moire

Broj postova : 33
Join date : 06.03.2010

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  Mega Mate Imperator pet tra 15, 2011 9:12 pm

1. A-Team - Frule ZESA

Ovo je vrlo jednostavno, A-Team ne vjeruje da može proć, ako sebe uvjere da su bolji, sigurno će pobjediti, inače će Jerry opet nešto skumpirat na kraju.

2. Sitni Kriminalci - Indukcija

Sitni nisu vjerovali da im Indukcija može išta napraviti, sada su toga svijesni. Vjerujem da će doći ozbiljniji i u jačem sastavu, Indukcija će se boriti do kraja, ali Kriminalci će proći 10-tak razlike.

3. Old Star - PMF Tropics

Nisam gledao prošlu pa ne mogu dati neki bitan komentar, osim da mislim da Old star ima bolje igrače, ali tek treba pokazati da je bolja ekipa.

4. Stoka - JSK

Paško je očekivao da će Stoka igrati lepršavo i pljeskati na kontre i zakucavanja JSK-a. Mi smo igrali čvrsto, ali JSK je igrao prljavo, mi smo radili čvrste blokove u prsa i leđa, JSK je udarao u zube i gubio živce. Cijela priča o ekipi 5 igrača koji zabijaju 15-tak poena je pala kao kula od karata. Kada se stisne JSK onda postoji samo Lin i nitko više, to postaje "one man show". I meni je drago što sutra sude 2 suca jer je pitanje koliko će JSK-ovaca završiti utakmicu s onakvom igrom.... Ako niste zvali time out to ste trebali rješiti sa stolom, a ne sada nama prebacivati jer mi s tim nemamo nikakve veze.
Veselim se sutrašnjem dvoboju Smile

Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  JSK5kadsumeveczaj***za10 pet tra 15, 2011 9:55 pm

Mega Mate Imperator je napisao/la:

4. Stoka - JSK

Paško je očekivao da će Stoka igrati lepršavo i pljeskati na kontre i zakucavanja JSK-a. Mi smo igrali čvrsto, ali JSK je igrao prljavo, mi smo radili čvrste blokove u prsa i leđa, JSK je udarao u zube i gubio živce. Cijela priča o ekipi 5 igrača koji zabijaju 15-tak poena je pala kao kula od karata. Kada se stisne JSK onda postoji samo Lin i nitko više, to postaje "one man show". I meni je drago što sutra sude 2 suca jer je pitanje koliko će JSK-ovaca završiti utakmicu s onakvom igrom.... Ako niste zvali time out to ste trebali rješiti sa stolom, a ne sada nama prebacivati jer mi s tim nemamo nikakve veze.
Veselim se sutrašnjem dvoboju Smile


inače nemam neke posebne volje osvrtat se na komentare tu po forumu,al ovaj put ne mogu odolit.
samo želim reć da je JSK inače poznat kao ekipa koja ima malo veze sa košarkom, dolazi na utakmice s ciljem da protivniku izbije zube, igra grubo, udara po igračima protivničke ekipe, ima nekontrolirane ispade bijesa i nerealne zahtjeve kraj zapisničkog stola (tipa vrati vrime 6 sekundi ili pozivanje tog jednog timeouta u poluvremenu koji je inače dopušten) i svaki put se naravno kolektivno pomolimo u nadi da neće doć dva suca jer onda imamo problem sa završavanjem utakmica sa 5 igrača s obzirom da protivničko širenje ruku i otvaranje usta u nevjerici urodi plodom.

JSK5kadsumeveczaj***za10

Broj postova : 9
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  pasko14 pet tra 15, 2011 11:26 pm

Mega Mate Imperator je napisao/la:Cijela priča o ekipi 5 igrača koji zabijaju 15-tak poena je pala kao kula od karata. Kada se stisne JSK onda postoji samo Lin i nitko više, to postaje "one man show".

Laughing Laughing cheers

prošlosezonska utakmica, anyone? sastav JSK - Tafra, Vukobratović, Trbara, Pajdek, niko više. Nigdi Lina, zapio se večer prije u parku nekom Very Happy
A i napomenimo da se niste približili na manje od 7 sve do zadnjeg napada Razz

I ja se veselim dvoboju Basketball

PS - plus, lipo je reć - rješite to za stolom, mi nemamo veze s tim, a na pivi se pozivat na fair play filozofiju u životu...
pasko14
pasko14

Broj postova : 129
Join date : 26.02.2010
Lokacija : Omiš

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  Mega Mate Imperator pet tra 15, 2011 11:33 pm

JSK5kadsumeveczaj***za10 je napisao/la:
Mega Mate Imperator je napisao/la:

4. Stoka - JSK

Paško je očekivao da će Stoka igrati lepršavo i pljeskati na kontre i zakucavanja JSK-a. Mi smo igrali čvrsto, ali JSK je igrao prljavo, mi smo radili čvrste blokove u prsa i leđa, JSK je udarao u zube i gubio živce. Cijela priča o ekipi 5 igrača koji zabijaju 15-tak poena je pala kao kula od karata. Kada se stisne JSK onda postoji samo Lin i nitko više, to postaje "one man show". I meni je drago što sutra sude 2 suca jer je pitanje koliko će JSK-ovaca završiti utakmicu s onakvom igrom.... Ako niste zvali time out to ste trebali rješiti sa stolom, a ne sada nama prebacivati jer mi s tim nemamo nikakve veze.
Veselim se sutrašnjem dvoboju Smile


inače nemam neke posebne volje osvrtat se na komentare tu po forumu,al ovaj put ne mogu odolit.
samo želim reć da je JSK inače poznat kao ekipa koja ima malo veze sa košarkom, dolazi na utakmice s ciljem da protivniku izbije zube, igra grubo, udara po igračima protivničke ekipe, ima nekontrolirane ispade bijesa i nerealne zahtjeve kraj zapisničkog stola (tipa vrati vrime 6 sekundi ili pozivanje tog jednog timeouta u poluvremenu koji je inače dopušten) i svaki put se naravno kolektivno pomolimo u nadi da neće doć dva suca jer onda imamo problem sa završavanjem utakmica sa 5 igrača s obzirom da protivničko širenje ruku i otvaranje usta u nevjerici urodi plodom.

Inače ljudi ne mogu odoliti mojim komentarima............................ Smile Niste poznati kao takvi, ali ćete biti samo da malo ja odradim PR Very Happy
Kako se nismo približili na manje od 7 ? vodili smo 12-10.... šutirali za produžetak............ prošle godine smo igrali bez Vule, Tošića, Frenky-a.... ovo je ipak play off ne znam što je problem u malo guranja?
Mislite da bi vas ostale ekipe mazile?

I stvarno kakve veze imamo mi sa tim Time outom. Kod nas ja zovem Time oute, i ja ga nisam zvao. Ako je netko zvao, stol je trebao reći da mi nemamo pravo na njega. Ja sam bio uvjeren da ste ga vi zvali.
Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  pasko14 pet tra 15, 2011 11:40 pm

nije problem u guranju...guranja uvik ima, bar mene znaš da nikad nisan plaka na guranje...uz tehničku na prvi prigovor Very Happy ja san samo bija nervozan oko tog tajm auta na kojeg ste VI skočili da nije u pravu, a vi ste morali se pokrit ušima jer ste zvali dva u poluvremenu, i blokova koji su u rangu ragbija...oko samog razvoja utakmice možemo trashtalkat koliko oćemo Very Happy
pasko14
pasko14

Broj postova : 129
Join date : 26.02.2010
Lokacija : Omiš

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  Mega Mate Imperator pet tra 15, 2011 11:50 pm

Mi smo skočili na taj Time out jer smo mislili da ste vi zvali ranije taj što ti kažeš da je bio naš. scratch Vi ste svijesni da mi moramo igrati čvrsto i na mali broj poena i da nam je to jedina šansa protiv vas. NIKAD nam nije namjera da ikoga ozljedimo i zato i ne udaramo laktovima okolo, ali neki vaši igrači iživcirani suđenjem i rugby blokovima su to radili. Zato sam i rekao ono o 2 suca. Jedno je kriterij koji pušta rugby blokove a drugo je namjerno udaranje u zube.
Nemojte sumnjati u moj fair play, ja sam stvarno bio siguran da ste vi ranije zvali time out zato sam prosvjedovao.
Idem jesti palačinke, vidimo se sutra Basketball
Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  Josko sub tra 16, 2011 12:25 am

Mega Mate Imperator je napisao/la:
Nemojte sumnjati u moj fair play, ja sam stvarno bio siguran da ste vi ranije zvali time out zato sam prosvjedovao.
Idem jesti palačinke, vidimo se sutra Basketball

Kako mozes reci da si fer i onda na forumu napisati da ides jesti palacinke! No

Josko

Broj postova : 5
Join date : 12.03.2010

[Vrh] Go down

Playoff, četvrtfinale, utakmica druga Empty Re: Playoff, četvrtfinale, utakmica druga

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.