PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEZONA 2011/2012

+5
Mega Mate Imperator
Dr.Ča
belajzus
ivo139
buhtla
9 posters

Go down

SEZONA 2011/2012 Empty SEZONA 2011/2012

Postaj  buhtla uto oľu 20, 2012 2:11 am

evo u dogovoru sa svojim kolegama iz ekipe PF Badgersa,otvaram ovaj topic kako se obratili svim članovima lige.
kao što svi znate,mi smo od ove sezone nova ekipa,ne znamo još ni sve vas,niti svi znaju nas Laughing

kako smo saznali za ferbasket ligu??

ne znam ni ja,al znam kako je dogovor pao.imamo gro igrača,jebi ga,velik smo fakultet,i htijeli smo naći model da svi igraju.sveučilišna kao smiješna liga koju ni ne doživljavamo jer se igra 4x6 prljave igre,i to na proljeće,nebi zadovoljila sve igrače jer bi minimalan broj igrao.zato već par godina igramo koala ligu na velesajmu koju nam inače kešira fax (12 000kn kotizacija) da nebi bilo da smo rockfelleri ,ali i tu su nastali problemi sa ljudstvom jer nemogu svi ni koalu igrat,pa smo odlučili podijeliti ljude na još jednu ligu i izbor je pao na PROAM cheers i vjerujete da nam je jako drago svima jer smo se saživili i puno veći nam je gušt igrati proam od koale,koliko god koala nudila vrhunsku dvoranu doslovce,profi suce,ozbiljnije suparnike sastavljene od mase bivših profića,jebeš to,tamo smo balavci i topovsko meso,nema ti ni gušta,dok proam igramo sa vršnjacima,konkurentni smo i,nema starih isfrustriranih konjnica koji bi ti strgali nogu il pljusnilu šljagu i tak,bolje je u proamu stvarno,tu se zajebavamo,vodstvo lige odlično,atmosfera u kemijskoj isto.

kako smo si dali ime?

glasali,neki jazavac koji je gledao wire je predložio,bilo je još jazavaca koji su se složili i eto.
ja bi ga dogodine mijenjao Laughing Laughing Laughing Laughing kao sponzora recimo.

kako smo okupili ekipu?

dakle,dijelili smo neke na koalu i proam,neki igraju obje.dogovor je bio da ljudi koji manje igraj u koali igraju proam,kao i studenti nižih godina.jebi ga,stariji imaju već žene doma,teže se oporavljaju od petka i slično haha.

kaj nas je mučilo?

1.ozlijede
slomila su nam se obadva playmakera.jedan zatvori utakmicu sa pmf-om,ode na klupsku tekmu poslije,polomi mensik i kolateralne ligamente u koljenu.sezona gotova.
drugi nam najbolji igrač,protiv old stara istrči kontru i polomi sve ligamente skočnog zgloba.sezona gotova.
onda smo morali ući u zamjene,doveli smo dva playa,jedan nam dosad igra na proljeće,drugi ima klupski obveza,ali će biti tu za playoff i odmah smo jači cheers
2.nedolasci
vjerovali ili ne ,samo smo jednom došli u punom sastavu i to prvo kolo i to protiv fifija.nemam niš protiv fifija inače...
najveći problem su nam nedolasci centarske linije,jer imamo po mom skromnom sudu najbolju u ligi.kada dođu barem dvojica dvometraša,teško smo pobjedivi,samo problem je da su u dosadašnjoj ligi došli ČAK DVAPUT,to sa fifijem i zadnje kolo sa stokom(prvo poluvrijeme,onda nam je jedan morao ići igrat za klub i odmah smo pali).pomak u igri je odmah velik,jer jedan ima strašnu masu,a drugi iako ima 2m nam je point forward,tehički odličan i igra sa loptom.e sad,za playoff sa nadam da će sva trojica dolaziti.

koje smo tekme popušili?
ajmo redom:
1.jsk-došlo nas malo,bez visokih di nam je komnarativna prednost,odmah inferiorni.egal utakmica tri četvrtine,onda nas ubio herenčić,a na kraju otišlo na 20jer su zabili 5 trica u zadnjih par minuta.o jsku više kasnije.
2.indukcija-ovo nikome od nas nije jasno vjerujte mi.imamo +14 na isteku treće četvrtine,15 sec do kraja,primamo tricu,gubimo loptu,i primamo tricu sa sirenom od ploče sa 9 m.nakon toga nas je uništio salopek kojem svaka čast,a mi smo jedini puta u ligi izgubili glavu,ušli u jurnjavu i spljugali.
3.pbz-došli sa koale,bilo nas 7,kolo ranije ostali bez mikašeka prvg igrača,vodili 18 minuta dok nam jedini centar nije dobio faule i ispao iz utakmice,kasnije nas ubili.više o pbzu kasnije.
4.mips-nemam pojma,nisam bio,triježnjenje na dijelu Laughing bilo nas 6 mislim,bez visokih,nakon produžetka 1 razlike.nedopustiv poraz,bez uvrede šilobodu i mipsu.

ajmo o ekipama,mahom iz gornjeg dijela:
1.pbz-e sad,možda ispadne kako serem,dečki su prvi,ALI JA NE ZNAM KAKO.možda sam u krivu,možda si je ostatak lige kriv jer dozvoli bit istučen.moj osoban stav je da uopće ne igraju nikakvu košarku,čvrsti su i idu na skok,trče dobro,imaju jednog školovanog igrača (vukšić).akcije nemaju osim rogova i duplog picka. da moram birati na koji bi dio ždrijeba išao u playoffu,definitivno na njihov.možda nam se obije u glavu,ali uvjeren sam da ako dođemo u punom sastavu,sa svim centrima i playevima,da nas nemaju.

2.pmf-ovi su dosta dobri,po meni uz kriminalce najozbiljnija ekipa.najbolja vanjska linija bez sumnje,problem po meni osobno im je loša visoka linija koliko sam imao vidjeti.loša u smislu borbe za naslov,ako sudim na temelju tekme sa nama kaj sam gledao di je jedan naš igrač(čorušić) sam ubio visoke.ALI,pmf je jedna od 3 ekipe u ligi koja uopće zove akcije,imaju najboljeg playa lige,imaju možda i najkompletnijeg igrača lige i vjerojatno najboljeg šutera lige.ribarić odlično kontrolira ritam,grilj i nemec odlično igraju bez lopte .iako smo ih dobili,na njih ne želim u playoffu.

3.JSK-ovi nas ubili,a mislim da sa njima možemo.oni pak nemaju ni playa ni centra,lome ritmom,dobro trče.ne pozivaju akcije.puno kretanja bez lopte,cutova,ali ipak im igra protiv svih najjačih ekipa pada (mislim bar) ako ijedan od 3 igrača lin-feliks-daren nema učinka na uobičajenoj razini.čuo sam da im je lani igrap kozlović,jebote,kak onda lani nisu osvojili Shocked

4. kriminalci-o njima nisam niš znao do zadnjih par kola,kad ono zajebana ekipa haha,sa njima igramo u subotu.sve više manje ok igrači,nemaju klasičnog centra,al su full brzi,odlično šutiraju.imaju jednu akciju koju vrte za grmačju,al o njima nećemo previše dok ne odigramo Twisted Evil

5.stoka-ok dečki,malo su stariji,iskusnjare,ok bekovi,dosta blokova rade,najviše sa poludistance trpaju.mislim da im je problem što nema visokog igrača više klase,bar je protiv nas to falilo,ne znam,možda i ima al nije bio.

6.old star-imaju dva strašna koš igrača,čini mi se jušić i vukojević.njima je najvažnije da si nabave playa,da se ova dva ne troše toliko sa loptom,često im se događa da moraju derate 1 na 1 cijelu tekmu.ovako su dobri isto,al eto sa playom idu ka vrhu mislim,jer ova dva strijelca sa dva bloka i pravovremenom loptom su 80% bolji Laughing

7.indukcija-ubiše nas salopek.

eto,to je pregled ukratko.možda je subjektivno,vidjet ćemo.žao mi je što nismo odigrali u punom sastavu,al nisu ni drugi isto tako doduše.u playoffu očekujem ako smo spremni da možemo apsolutno sa svima,ranije biram put preko pbz-a nego pmf-a ili kriminalaca.vidjet ćemo...dosad smo odigrali ubiti lošije kako da velim,ove ambicije koje iskazujem tokom cijelog posta baziram na tome da se konačno okupimo(svi centri + playevi).ako ne dođu jbi ga,krpat ćemo se kao i dosad,samo bojim se da neće biti dovoljno.kao neku prognozu,rekao bih da su ekipe sitni kriminalci i pmf favoriti,jsk je malo slabiji od te dvije.kao što sam rekao,pbz mislim da nije taj rang...

liga je ok,vjerujem da ćemo igrati i dogodine.

lijep pozdrav i uopće nisam bo dug Sleep

buhtla

Broj postova : 5
Join date : 17.03.2012

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  ivo139 uto oľu 20, 2012 8:07 pm

evo i ja san mislia ovo napisat, ali tek nakon zadnjeg kola...preduhitria me ipak neki od pravnika Razz...e znači ovako, prvo malo o PROam-u...kako mi brat igra ovu ligu od osnutka, tako bi ga često pita rezultate, ali cilu prošlu sezonu san zahvaljujući trudu vrha lige moga to pratit preko interneta(kosarka.org i sportnet) i to je bilo redovno...budući da mi je brat GM ekipe, marin se ozljedia, dobia san priliku igrat ovu ligu. iako je amaterska liga, mislin da tu ima dosta dobrih igrača, nijedan nije neka extra zvijezda, ali uz one koji igraju A-2 i B-1 postoji još sigurno par igrača koji bi to mogli igrat. puno šutera, eksplozivnosti i najviše borbenosti krasi ovu ligu. svak želi pobjedu, svak želi naslov bez obzira na rang lige što je nešto što bi šef svake lige očekiva. znan kako je organizirat nešto, ima san sam prilike vidit kako je to organizirat nešto(u mom slučaju turnir) pa onda znan da je tek ligu posebno teško organizirat. bojin se samo da bi to ako dodo ne ostane na svom mistu ko što je najavia moglo propast jer se niko(bar mislin), nažalost nije javlja. za ovu ligu je čulo dosta ljudi i svi me pitaju kakva je liga, medijski je odlično popraćena. ako bude lige, sljedeće godine dolaze i prometovci u ligu(naravno, ako im se dopusti). termini subotom, bar meni izgledaju ko najbolje rješenje, posebno u ovom intervalu od 2ipo do 5ipo. dvorana je skroz ok, desni teren nije baš najbolji za igrat jer je zapisnički u terenu ali može i to proć. problem su nekad ti suci...dobro ne mogu vidit sve, nisu profesionalci da sve sude i vide(a i ti profi znaju često griješit) ali što čujen od njih to mi je i više nego smišno...znači sudac prošlu utakmicu kaže da dobiva 200kn po utakmici da bi sve sudia, da je umoran 4.termin i tako te priče. ako već sudiš, dobivaš pare za to, onda se skoncentiraj i uradi to kako treba, a ne to radit preko neke stvari. za najboljeg suca uziman onog starog. koliko god on malo kilometraže(tj prije metraže) preša u ciloj sezoni opet najbolje sudi. ako i ne vidi nešto ispriča se, a ne bahati se ko ovi mlađi.
e sad malo o ekipama:
KSET-ekipa kojoj je ova liga zaj*** i potpis za tjelesni. nisu baš kvaliteta, imaju onog jednog što isto uzima dosta šuteva, ali nije to baš materijal za jače ekipe. uspili su dobit čudnovatu indukciju i to će im sigurno ostat jedina pobjeda jer imaju stoku u zadnjem kolu...
FIFI-ekipa koja se nikako ne skuplja a i kad se skupe nisu ništa specijalno. ipak kad bi im svi dolazili mislin da bi mogli dobit još koju, ali sa neozbiljnosti nema ništa...
ROOKIES-mlada ekipa, dosta nabrijana, ali ne pretjerano kvalitetna. prva im je sezona, trebalo bi to sljedeće godine uz neko pojačanje bit dosta bolje, ko i fifi bi sigurno mogli još nešto skinit...
AUTOPRAONA-još jedna ekipa kojoj je ova liga zajebancija. dvolitrenka je uvik prisutna na klupi i onda laganini u utakmicu. imaju onog češkića koji je dosta dobar i još jednog solidnog beka, ali za bilo koju poziciju više, potrebno im je puno više...
DIABLOS-ekipa koja mi je presmišna...dođe im maximalno 5, ajde vidia san prošlo kolo(ili je to bilo pretprošlo) čak njih 6...neozibljni, ne baš kvalitetni, nije da su neki antitalenti ali nisu baš ni neki igrači.vukašin troši lopti ko šilobod a zabija 10-15 manje u prosjeku. previše idu na njegu, jer mislin da bi ovi drugi mogli više zabijat, a kad bi on manje šuta ima bi više snage za obranu.gleda san i prošlogodišnjeg najboljeg strijelca lige i ta stvar me začudila. solidan igrač, ali očito je i on igra 1 protiv 5 prošle godine, pa ne tako i zabija toliko...
ANTITALENTI-iako im ime govori da su antitalenti oni su ono baš suprotno. ekipa koje san se pribojava prije utakmice s nama i onda smo ih ubile(tada još bez grge). Markusi je eksplozivan, najbolji dunker lige, ima šut, ima ok ulaz, zajeban je za čuvat. Cindrić odlično barata loptom, ima šut, ulaz, grize u obrani. Pahlić ista stvar ko cindrić samo što ovaj ima sleeve na ruci. Buterin(ako je to onaj centar) sasvim solidan ispod koša, ali se nije baš često pojavljiva. imaju oni još i onog jednog sad ne znan prezime, ali onako bek je, ima ok šut, pomogne. kuraju san isto vidia da pogađa šuteve. ekipa koja me najviše razočarala od svih. imaju dvojicu koja igraju za selekciju fer-a, jednog sa ff-a i sigurno su ekipa za play-off, ali neozbiljnost, nervoza u nekim ključnim trenutcima(npr. vs. splitska) i neke svađe(pročulo se nešto) su ih dovele do toga di jesu. sve u svemu najbolji rezultat ekipe od osnutka Very Happy treba im još jedan centar i još jedan solidan role player i sljedeće godine(ako bude lige, a nadan se da će bit) mogu i u borbu za naslov)...
SPLITSKA-iskoristili priliku protiv ekipa koje su došli u slabim sastavima, tu su skupili pobjede koje im daju minimalne šanse za play-off(bar mislin da je tako). po meni ne zaslužuju. prvo je stvar što ako je jedan stranac dozvoljen u ekipi onda igra jedan a ne svaku utakmicu po jedan. imaju solidnu ekipu, ali puno slabiju od ostalih play-off ekipa, što je veći razlog da ne uđu. imaju par ok igrača, ali trebali bi još dovest nekog playa scorera da bi ušli u play-off.
MIPS-postoje dosta velike šanse da uđu u play-off. ekipa kojoj jedan igrač šutira 40 šuteva po utakmici nije ekipa. da je jordan ne bi mu da 40 lopti. šilobod je odličan scorer ali san siguran da još bar 7-8 igrača može s onoliko šuteva zabijat ~40ppg. mips je u prošlom kolu dokaza da može i bez njega, dobili su solidne antitalente. ako uđu u play-off idu na PBZ i tu čak imaju neke šanse, ali mislin da će ih ubit PBZ-ovi centri...
INDUKCIJA-ko što im i ime govori, totalno jebena ekipa. meni jedna od dražih, ako ne i najdraža od ostalih. ljudi su skroz ok, bili su od svih ekipa najpošteniji na terenu, ako neko dođe sa 4 igrača i oni će igrat sa toliko ako ih je i više. prava fair-play ekipa. ako bude takva nagrada, glasan za njih. e sad malo o njihovoj igri-jebenoj. dobili su svašta(pravo, old star(iako bez grge, ali pobjeda je pobjeda), splitska u produžetku), a i igrali svakakve utakmice(poraz od kset-a, egal utakmice sa autopraonom...).ekipa koja je jako borbena. imaju salopeka koji kad podivlja radi dar-mar po terenu. kordić redovno asistira, a poentira kad im treba. ako gube 30 razlike, zabit će manje od 10, ako je egal, tu je sa oko 20 poena. žmirić za svoju visinu dosta pokretan, odličan šut sa poludistance, ostali daju svoj doprinos. volia bi da uđu u play-off zbog svega ovoga, ali mi ne bi bilo toliko ža ako ispadnu jer mi onda idemo na PBZ, a ne na PMF, što nam je bolje(kasnije ću objasnit).
STOKA-ekipa koja mi je izgledala dosta smišno u prvih par kola dok nismo odigrali protiv njih. sumnjan da je iko od njih trenira duže košarku. ipak, dobili smo lekciju od njih, bez obzira što je to grgi sa i tad sjebanom rukom bila prva utakmica i osta je na nuli. igraju pravu timsku igru, pa čak i najbolju u ligi. vuletić to odlično predvodi, ima odlične paseve, odlična pick & roll igra, najviše sa mucalom koji je također jedna velika karika u igri stočara. kad se obrana protiv njih skupi, imaju ostatak ekipe koji ima dobar šut. mate, mataga, frenki...ostaje mi ipak mišljenje da su zicer play-offa a to su i dokazali igrom protiv sitnih(-30). svi su puno brži i efikansiji. ono što ih drži(a stvarno neman pojma zašto) su te sudačke odluke na kraju. sad se opet mogu oni javljat, ali vidia san da su i pravnici ludili prošlo kolo. stoka napravi 5 faula, ništa se ne sudi i ukrade loptu, na skoku lupaju, nema faula...a to je sve zadnjih dvi minute, kad je najnapetije...ima tu ok ljudi kako vidin, ali ipak mi ostaju najomraženiji...neki imaju 30, a ja se sa 19 ponašan puno odraslije Rolling Eyes
PRAVO-još jedna timska ekipa. ulaze sa stokom u borbu za najbolju timsku ekipu. šteta onog playa što se ozljedia protiv nas jer je jeben igrač. problem im je što se stvarno ne skupljaju. odličan im je taj centar koji je ko što su i sami rekli krilni-centar bez obzira na visinu i kilažu i lako rješava protivničke igrače. tricaška su ekipa, svi znaju zabit, igraju dobru obranu, ali im se znaju dogodit kiksevi u igri. zbog toga su i izgubili dvi utakmice koje nisu smili. ako budu na okupu u play-offu i ako im dođe taj još jedan bek, bit će težak protivnik za sitne ili jsk, ovisno ko bude 3.
JSK-dobra, kontraška ekipa. zabijaju puno, ali i primaju puno. imaju felixa koji je dosta zajeban za čuvat u ovoj ligi, zna igrat i leđno i ima dobar šut. imaju lina, vukobratovića, kuru ko šestog igrača, onog solidnog playa, koji ima odlične paseve, ali je malo spor za "jedinicu". ipak, njihova "skrivena zvijezda" je paško. koliko god bili njegovi ulazi pomalo smišni(i većinom ide na livu), on to snalažljivo iskoristi, zabije, a usput se bori i skače. ostatak ekipe je loš za play-off i svaki izostanak ili izlazak sa 5 osobnih će ih skupo koštat...
SITNI-dobra ekipa, 5,6,7 igrača koji se mogu fino izrotirat. bandić je u top3 obrambena igrača, može zabit(to najbolje zna indukcija Very Happy), grmača dobar u obrani, dobar u napadu, brčina također all-around igrač. stranac im je češkić, vjerojatno najmlađi u ekipi, a možda i najznačajniji. koliko god ovi ostali bili dobri, ekipe iz play-offa imaju odgovor na njih, čak i na brčinu koji je dosta visok. nijedna ekipa(osim pbz-a) nema više odličnioh obrambenih na centrima da zaustavi još i njega. on to fino kazni tricama ili trzajem pa ulaskom na zicer. uz njih su tu još tino, soldo...ekipa sa najboljom rotacijom.
PMF-po meni najveći konkuretni za osvajanje, obranu naslova. odlična vanjska, dobra unutarnja linija, timska igra, zajednički trenizi-sve je to jedan veliki razlog za naslov. neman za njih šta komentirat, osim da me čudi poraz od sitnih(bez obzira na jačinu sitnih) jer su dominacijom protiv pbz-a pokazali moć.
PBZ-lagano se prošetali do play-offa, do prvog mista. igra san protiv njih, koliko mi se čini bili su u punom sastavu a to i nije baš neka momčad za naslov. najbolja centarska linija lige(da pravnici, bolja od vaše, vi ste poslije njih u tom segmentu), ali ne baš pretjerano dobra vanjska linija. imat će dosta problema već u prvom kolu ako naiđu na old star.
OLD STAR-ulazak u play-off, ali jeedva. mislin da ova ekipa može puno bolje i koliko god to zvučalo umišljeno, imamo najbolju bekovsku liniju. šteta što je grgo doša tek protiv stoke(iako je i tad bia sa bandažom oko ruke) i što je bia ozljeđen. markovinović se pojavia protiv autopraone i stoke. da su njih dvojica tu otpočetka, svašta bi bilo, sigurno 2-3 pobjede više, a time i koje misto više. problem je što se ne skupimo i ta igra ne liči na ko zna šta, ali smo dokazali da možemo svakoga dobit. poraz od pmf-a u produžetku iako smo vodili cilu utakmicu i razbijanje pbz-a u prvoj četvrini govori koliko možemo. nijedna ekipa nas ne može "razvalit". fali nam scorer na centru. imamo borbene centre, ali nisu baš scoreri. juby grize svakoga, vedran zna zabit, zna postavit taktiku fino, joško pomogne u taktike, pomogne svojin ludin prolazima. grgo je najjači bek lige i radi dar-mar po terenu, a to će nastavit i u play-offu.


prognoza play-offa:
1.PBZ - 8.OLD STAR
prolaz old stara. utakmica regularnog dijela je bila 20:11 za old star nakon prve četvrtine. pbz je dobia na kraju jer je 6 igrača old stara bilo premoreno. vedran nije bia tu utakmicu, a grgo je prespava i doša drugo poluvrime.sad najvaljujen prolaz sa sigurnošću.

2.PMF - 7.INDUKCIJA
koliko god indukcija bila jebena, ne mogu dobit dvi tropicse. to su dokazali i onom zamrzlamom -50 u regularnom dijelu.

3.SITNI - 6.STOKA
iako je ona utakmica završila +30 za sitne, ovo će bit napete utakmice. ipak dvi utakmice i obe sa većim brojem na semaforu od strane kriminalaca.

4.JSK - 5.PRAVO
jeben dvoboj. ovo će ić na tri utakmice, ali ako budu u svim utakmicama u punom sastavu dajen prednost JSKu


semi-finals
8. OLD STAR - 4.JSK
iako je zvedzi jsk najzeznutija ekipa po igri, old star ovo uzima u 3 utakmice jer će dotad bi u nezaustavljivom formatu, uigrani i u top formi.

2.PMF - 3.SITNI
sitni razbili tropicse u regularnom, ali erak im sprema osvetu u polufinalu


3rd place match:
4.JSK - 3. SITNI
pobjeda sitnih.


Finals:
8.OLD STAR - 2. PMF
u egal utakmici, zvezda vraća za poraz i uzima svoj prvi trofej PROam lige...



NAJBOLJI IGRAČI:

najbolji strijelac je sigurno M.ŠILOBOD

za najboljeg igrača bi uzea V.GRILJA .zašto? jer je najkompletniji igrač lige. ima visinu, snagu, šut, igra najjaču obranu u ligi, ima asist. najteži za čuvat, pravi nered protivničkim ekipama

najbolji obrambeni: V.GRILJ/D.BANDIĆ


petorka:
PG:Grgo Jušić(Old Star)-ubia protivničke ekipe, ima odličan ulaz, odličan šut, udvoji pa vrati na šut, čuva najbolje protivničke igrače...
SG: tu ne znan koga bi, Herenčić, Grmača, Nemec, Šilobod uz izboru...tu bi upa sigurno grgo ako bi play bia ribarić ili šilobod...najjača pozicija lige definitivno...
SF:Veljko Grilj(Tropics)-već san opisa
PF:Felix(JSK)/Češkić(Sitni)-oboje rade odličan posa, ne da mi se puno pisat, svi su ih vidili...
C:Miran Medak(PBZ)-smršavia je dosta pa je i pokretniji Razz, skače, zabija i iako se stalno tu spominje Jerry ko njihov najbolji centar, ja bi uzea mirana jer pravi višak i odlične asiste na zicere koje onda Jerry i ostatak ekipe poentiraju...


eto toliko od mene
ivo139
ivo139

Broj postova : 34
Join date : 22.07.2011

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  belajzus uto oľu 20, 2012 8:41 pm

buhtla je napisao/la:
3.JSK-ovi nas ubili,a mislim da sa njima možemo.oni pak nemaju ni playa ni centra,lome ritmom,dobro trče.ne pozivaju akcije.puno kretanja bez lopte,cutova,ali ipak im igra protiv svih najjačih ekipa pada (mislim bar) ako ijedan od 3 igrača lin-feliks-daren nema učinka na uobičajenoj razini.čuo sam da im je lani igrap kozlović,jebote,kak onda lani nisu osvojili Shocked

hehe...moram priznat da si i onima koji nemaju baš previše smisla za humor(a dosta ferovske populacije je takvo, mada to za kosarkase-ferovce baš i ne vrijedi Cool ) dao dosta materijala za nasmijat se i u izuzetno teskim zivotnim situacijama kad im baš i nije do smijeha....apsolutno mi je drago da si iznio svoje misljenje, i izuzetno mi je drago da je pokrenuta ova tema, samim time i forum je malo zivnuo...ali od tih svih "gluposti" koje si naveo, jedna je nenadmašna...naime, drago tafra je najgenijalniji igrač kojeg sam ja imo priliku gledat, a u okvirima ove lige i igrača koji je mogu igrat...svaka čast svim ostalim igračima koje si naveo, izuzetno cjenim igrače tipa i ribarić i grilj i feliks i šilobod sve ostale nad kojim si svršavo, ali reć da jsk nema playa je neoprostiva košarkaška psovka...drago definitivno nije uz bok svim tim igračima (samo zbog fizičke nepripremljenosti ), oni su zvjeri u okviru ove lige, ali jednostavno ne prepoznat onu genijalnu košarkašku nit u liku i djelu drage tafre ja nikad neću moć oprostit...bilo je još nekih stvari s kojima se ne slažem, ali ovom si mi zabio nož u oku, meni i svim ostalim košarkaškim sladokuscima Wink...stoga se izuzetno radujem našem vrlo izvjesnom četvrtfinalnom dvoboju nakon kojeg ćeš dobro izgrickat svoj jezik i vrlo dobro zapamtit ime drage tafre...onda ce ti bit otvoreno mjesto tik do mene, kao drugog najvećeg obožavatelja Drage tafre, neizbrušenog dijamanta hrvatske košarke, dečka koji je talentom bio najbliži ostvarenju i onih najperverznijih košarkaških snova na koje nije imun nitko od nas cheers
belajzus
belajzus

Broj postova : 83
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Dr.Ča uto oľu 20, 2012 10:01 pm

Slažem se s mladim gospodinom belajzusom u pogledu igrača JSK-a br.5. Nekoć sam igrao ovu ligu, a sad odgledam više utakmica (pogotovo onih jačih) nego vi svi skupa (često na svoju žalost) i isto što sam tvrdio prije 3 godine tvrdim i sad... D.Ribarić i D.Tafra su jedina dva prava, čista playa u ligi (Nash tip,ne Derrick Rose tip)!!! Igrači koji prenose balun, stvaraju igru svoje momčadi i čine svoje suigrače boljima i ljepšima za gledanje sunny . Isto tako tvrdim da ne postoji igrač u ligi kojeg i dandanas D.Tafra ne može izbaciti iz težišta najjednostavnijim trzajem. Jedini igrač koji je blizu njima dvojici u kreaciji je Brkić, iako nije plej... on je hrvatski hedo turkoglu Basketball , ponekad usporava protok lopte i nije eksplozivan, ali taj čovjek ima osjećaj za prostor suigrača bolestan i on je razlog zašto se priča o centarskom dvojcu-trojcu PBZ-a. Igrao sam s njim, znam koliko sam loš i znam koliko jednostavnih koševa ti da svaku utakmicu ako pravovremeno utrčiš ispod koša. Ova tri čovjeka čine ligu gledljivom, mladi Vukojeviću.... Trojica!!! Very Happy Inače recenzije vučića i pravednika su iznenađujuće točne i iscrpne u 90% stvari. Dobar skauting momci Wink
P.S. Nije u redu ni reći da JSK nemaju centarsku liniju niti da je PMF-ova slaba. Pajdek i Škof su jebeno korisni i imaju postotak šuta nevjerojatan, a veterani M.E. i B.K. su dobri duhovi svojih ekipa i iako možda nemaju neku konstantu samo njihovo prisustvo na lakiranom parketu je bogatstvo za momčad ponajprije zbog njegovanja zaboravljene vještine u RH i svijetu, leđne tehnike!
Dr.Ča
Dr.Ča

Broj postova : 40
Join date : 27.02.2010
Age : 36
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  ivo139 uto oľu 20, 2012 10:13 pm

ja pohvalia pašku, reka da pmf ima solidnu centarsku liniju, od njihove su jače pbz i pravo...što se tiče drago isto san reka da je dobar, ali san mu isto uzea lagano dvi lopte kad san ga čuva od koša do koša...fali mu sigurno kondicije, a ovakav kakvog vidin ne može bit u istoj rečenici s ribom...
ivo139
ivo139

Broj postova : 34
Join date : 22.07.2011

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  belajzus uto oľu 20, 2012 10:22 pm

ivo139 je napisao/la:ja pohvalia pašku, reka da pmf ima solidnu centarsku liniju, od njihove su jače pbz i pravo...što se tiče drago isto san reka da je dobar, ali san mu isto uzea lagano dvi lopte kad san ga čuva od koša do koša...fali mu sigurno kondicije, a ovakav kakvog vidin ne može bit u istoj rečenici s ribom...

ovakav kakav je sigurno da nije u istoj recenici s ribom jer je riba u treningu...ali treba bit ćorav pa reć da jsk nema playa...samo ivo moj ti kosarku prakticki nisi presto trenirat, osim kad si bio maturant, kako sam cuo...a drago ne trenira vec 6-7 godina...ja sam samo htio rec da je smjesno pricat da jsk nema playa, a niti slucajno uspoređivat s ribom ili bilo kojim drugim playem, pogotovo s nekim ko je u treningu...i krofni sam odgovaro, ne tebi, kaj se opce mjesas :*
belajzus
belajzus

Broj postova : 83
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Mega Mate Imperator uto oľu 20, 2012 10:39 pm

Kuro, legendarno Very Happy

Moram se i ja s Kurom složit fizički spremni Drago Tafra diže JSK na desetu potenciju. Nadam se da će uskoro uhvatit formu pa će oni koji ga nisu gledali dok je JSK dominirao ligom imati priliku vidjeti na što je Kuro mislio.

Sviđa mi se osvrt Badgersa i Ive... Mogu vas umiriti bit će lige i dogodine, barem do smaka svijeta znači prvih par kola.
Dosta se u ovim postovima reklo i to će sigurno dati goriva i motiva nekim igračima ( Brkiću i PBZ-u posebno). O najboljim igračima će sve ekipe imati priliku glasati nakon 15. kola tada će izaći liste s ponuđenim igračima.
Par stvari kako ja vidim:
1.PMF sigurno u najužem krugu favorita, oni su potpuno drugačija ekipa s Ribarićem i bez njega zato dva različita lica protiv Sitnih i PBZ-a. Kad se nabriju, a u play off-u će sigurno biti.... jako teško ih se pobjeđuje jer su uigrani i ne rade one sitne greške koje te na kraju skupo koštaju.
2. PBZ... apsolutno su zaslužili prvu poziciju i nagradu FERBasket. Sigurno nemaju napadački ludo dobru vanjsku liniju, ona je požrtvovna i borbena i obrambeno zajebana jer mogu izvršiti jako puno kvalitetnih rotacija. Njihov forte su centri i kontrola skoka. Teško je reći mogu li do kraja sa limitiranom šuterskom linijom, moraju sigurno još podići čvrstinu u obrani i naći način da više spuste loptu na Vukšića i Mirana jer u play offu nitko neće samo stajati i gledati kako Jerry i ostali kupe skokove. Volio bih da uspiju posebno zbog Jerry-a, Kaluđera, Brkića koji jako dugo igraju ovu ligu a još nisu nikad osvojili titulu.
3. Sitni su u brutalnoj formi sada puni samopouzdanja, ali recimo mislim da protiv PBZ-a nemaju šansi jedino ih šut može držati u igri dok će protiv PMF-a puno lakše proći.. sad dosta ovisi i o ždrijebu. Vidjet ćemo.
4. JSK pomalo sam razočaran načinom kako JSK igra ove teške utakmice. Njihov forte su kontre, ali nema kontre bez skoka i mislim da i Felix i Dac moraju u play off-u puno više pomagati Pašku hvatati lopte u obrani nego trčati u kontru.
5. Pravo, osvježenje u ligi. Super nabrijani i željni pobjede. Volim što igraju timski sa puno spuštanja lopte. Velika šteta Mikašeka njega je nemoguće nadoknaditi. Ipak vjerujem da u punom sastavu Pravo može nadskakati PBZ a i nad svakim u ligi uspostaviti dominaciju pod košem. Jako težak posao za JSK.
6. Stoka, žao mi je što nas Ivo ne voli. Mi smo pobijedili sve koje smo smatrali konkurencijom za play off, zadnjih par kola dolazimo u čudnim sastavima pa su i rezultati lošiji. Svoju kožu ćemo skupo prodati, u play off-u je uvijek sve otvoreno. Na ovo o sucima nemam živaca odgovarat to je nisko i taman u skladu s godinama dotičnog gospodina.
7.Old star. Ja bih Old star opisao kao Ivo MIPS. Dva dobra igrača gdje svatko igra svoju utakmicu. Svake godine je tu ista priča, puno talenta a od tima jako malo. Uopće ne mislim da recimo Stoka ikad može izgubiti od ekipe u kojoj jedan ili dva igrača konstantno igraju jedan na pet. Slažem se s Buhtlom, pravi play bi učinio čudo s Old starom.
8. MIPS pobjedili su antitalente bez Šiloboda, meni dovoljno da kažem da su zaslužili play off.
9. Indukcija, sada mogu razmišljati o onom porazu od KSET-a. Razbili JSK i izgubili od KSET-a to zapravo sve govori.
10. Splitska banka, ako netko ima saznanja da su dotični švercali igrača neka mi javi na mail, a ne da proziva bez dokaza preko foruma. Inače kad igra Maljić sigurno su u prvih pet bez njega su deseti.
11. Antitalenti, ne poštuju se međusobno i ne znaju da je košarka timski sport, apsolutno je remek dijelo poraz od MIPS-a u prošlom kolu. Bez znojenja sa boli me kurac šutiranjem sa 7,8 metara, bez obrane. Svakako najtelentiranija ekipa, ali im je očito važnija vlastita statistika od pobjede.
12. Autopraona, ima tu dobrih igrača, ali nema ni želje a ni volje za nekim boljim rezutatom.
13. Diablosi su prošle godine bili kao antitalenti ove, kad im je došao Vukašin mislio sam da će to biti dovoljno za taj korak više, ali tada su prestali dolaziti ostali. Za to su najmanje krivi tih pet istih koji su iz kola u kolo dolazili. Šteta.
14. Fifi Kukulić sada može pametnim pojačanjima graditi ekipu i vinuti se u vrh kroz par godina.
15. Rookies, ok, basketaška ekipa, upoznali su ligu, sada mogu razmišljati o pojačanjima za iduću sezonu.
16. KSET još nismo igrali, pobjeda nad indukcijom svakako kruna sezone. Ljudi kažu da su možda pregrubi, ne znam vidjet ćemo.

Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  kuća uto oľu 20, 2012 11:26 pm

ivo139 je napisao/la:


SPLITSKA-iskoristili priliku protiv ekipa koje su došli u slabim sastavima, tu su skupili pobjede koje im daju minimalne šanse za play-off(bar mislin da je tako). po meni ne zaslužuju. prvo je stvar što ako je jedan stranac dozvoljen u ekipi onda igra jedan a ne svaku utakmicu po jedan. imaju solidnu ekipu, ali puno slabiju od ostalih play-off ekipa, što je veći razlog da ne uđu. imaju par ok igrača, ali trebali bi još dovest nekog playa scorera da bi ušli u play-off.

ja sam isto cuo da splitka banka ima vise stranaca, zasto druge ekipe nisu mogle imati vise stranaca
kuća
kuća

Broj postova : 4
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Mega Mate Imperator uto oľu 20, 2012 11:56 pm

Dakle splitska banka je imala na početku sezone stranca Mateja Levanića-Kutnog, na pola sezone ga je zamijenio Hrvoje Štrbac. Sve te priče da je netko nešto čuo su bezveze. Ako netko zna da neki igrač Splitske banke nije na ili završio FER neka se javi meni ili Domagoju i mi ćemo provjeriti dotičnog.
Svakako statistički najvažniji igrači Splitske banke su s FER-a, Maljić, Arambašić, Grabić, Vrdoljak, Arnautović.... Imali smisla da švercaš stranca koji ti je nevažan igrač i riskiraš izbacivanje iz lige?
Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  ivo139 sri oľu 21, 2012 12:16 am

kuro nisan tebi govoria nego drči......a mate, štrbac je onaj visoki sa strojarstva jel tako? e pa vidiš ima još jedan koji očito igra cilu sezonu pod lažnim imenom ili je prijavljen ko fer-ovac...lik je skroz dobra osoba, a splitska neće u play-off pa nije ni bitno...moran pohvalit ko god im je dovea dvojicu stranaca, odlično im je prošlo...uglavnon znan za dvojicu stranaca i to je sigurno, možda se negdi skriva i treći...Wink
ivo139
ivo139

Broj postova : 34
Join date : 22.07.2011

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Dr.Ča sri oľu 21, 2012 12:46 am

Pardon,mali.Od 500 linija tebe i kolege s pravnog mi se pobrkalo ko je šta napisa Smile na njega sam se nadoveza Very Happy
Dr.Ča
Dr.Ča

Broj postova : 40
Join date : 27.02.2010
Age : 36
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  buhtla sri oľu 21, 2012 12:50 am

ufff,zakuhao sam izgleda haha.

ajmo par stvari:

1. slučaj tafra,ispričavam se gospodinu i ostatku ferbasket populacije Laughing Laughing nismo dugo u ligi,ne znamo sve igrače,mahom kad su igrali protiv nas.eto protiv nas playmaker jsk-a nije nešto odigrao,potpuno je sve zasjenio lin herenčić.to kaj nam je on napravio nije nitko,pa ni salopek. ugl,to je postala čak i interna fora i lin ni ne zna koliko ga spominjemo.kada god neki igrač naš na poziciji 2-3 nešto napravi dobro na haklu/treningu/tekmi ušutkamo ga odmah sa "ubio te lin herenčić".kad god netko odigra od suparnika dobro,onda je "ubija skoro ko lin herenčić",ugl,tafra je ostao u drugom planu.sad ga se probojavamo za playoff ako idemo jedni na druge(nije ziher) jer lik sad stavlja na zid amblem pfzg-a i gađa ga pikado strelicama.meni je eto ostao dojam da njima igru nose lin-daren-feliks.da lome ritmom i trčanjem,puno backdoora,cutova kroz reket,manje picka i blokada po dubini.ponovit ću,čuo sam da im je još i kozlović igrao lani affraid

2. centri pmf-a,debilno sam se izrazio loši,ali sam rekao u smislu nošenja igre pod košem do naslova.njima je forte vanjska linija,oni neće kao pbz ili mi spustiti 3 napada zaredom dole loptu i time pokušati odnijeti prevagu.

3.slučaj pbz hahaha,opet sam zakuhao.vi ih dulje znate,nisu loši,ali ponovit ću nisu mi najbolji i rang sitnih i pmfa.kao što rekoh,nemaju oni neku igru,to je tuča u onom pozitivnom smislu,to je skok,to je obrana.što se tiče njihovih centara,dobri su,možemo imati različit stav eto,ali mislim da su naši bolji.bolji su tehnički,igraju sa obje ruke,šta ja znam možda je subjektivno.centri pbza kao što sam naučio su jerković i medak,to su više fajteri,traže kontakt,skok.i naravno vukša,kojeg poznamo jako dobro i iznimno cijenimo.to je prezahvalan igrač,fenomenalno koristi tijelo i nenormalno je jak,inteligentan.najbolji pomagač u timskoj obrani u ligi.za bekove ostajem pri svom,nisu rang ostalih vodećih ekipa pa neka budem u krivu i "pojedem sva govna koja sam izasrao".zašto oni dominiraju reći ću malo kasnije u postu...

dakle,prvo pitanje,postoji li mogućnost da obavimo zamjenu prije playoffa,mini prijelazni rok? dečko bi bio sa prava,nije vanjski,dobar pošten čovjek haha.mi smo već dobili od domagoja pravo zamjene kad su nam se polomili ligamenti bekova,zahvaljujem mu ovim putem,ali eto da li bi ekipe mogle sve jednu zamjenu napraviti? ili transfer pak od ovih koji nisu išli dalje ?

drugo pitanje,hoće li se playoff igrati na velikom terenu? to je nama jako bitno,na velikom terenu ima više prostora,širina,reket.tada možeš iskoristiti centra koji igra leđima ,a ne da je utrojen bez ozbiljnog pomaganja.tada ekipe mogu raširiti i odigrati normalan pick,a ne ko sada da se reket napuni,a da to ni obrana nije htjela haha,ali igrom slučaja je gužva i to pomogne.širok teren pomogao bi jsku kod igre bez lopte,našim i pbz ovim centrima,t-napadu pmfa i kriminalaca,izolaciji jušića i ive u old staru...ugl,jamčio bi bolju košarku i veće isticanje košarkaške kvalitete.

ajmo o naj igračima:
pozicija 1- ribarić je playmaker na kakve sam slab,školovan igrač,pravovremen pas i prije svega kontrola ritma utakmice,to u ovoj ligi jako malo ljudi zna bez obzira na svu košarkašku moć i znanje( dakle,ribarić-vuletić-naš galić,u startu se ispričavam ako nisam naveo gospodu tafra i matu skywalkera jer ih gledao nisam).spomenuo bih i našeg beka mikašeka do ozlijede,jebi ga,svaki cigo svoga konja hvali,on je strašan koš igrač,šutira iz driblinga kad si sam kreira,ali drugačiji tip playa.uglavnom,svom dobrom prijatelju želim oporavak,odbacio je štake,taman na jesen da bude spreman za novu sezonu.
pozicija 2-ufff,al ipak me impresionirao grgo jušić.šiloboda gledao nisam,jušić je kompletan paket,ima sve.kao što sam rekao,puno previše igra sa loptom,i to jer mora,kao i ivo.troši se,obrana se fokusira na njega.mislim da ako dobije dva bloka za sebe,ili praznu stranu,bio bi ubojica.dakle,on je moj izbor.drugi izbor je lin herenčić naravno,možda kvalitetom range grge,ali igra u jačoj ekipi pa na nekim manje bitnim tekmama manje trpa.ali nas je ipak "ubio lin herenčić" i moram bit pristojan da se ne ponovi Laughing nemec i grmača igraju prvenstveno bez lopte,dupli blok ili t-napad,off screen i šut.vrhunske ruke.ali više ovise o sistemu...
pozicija 3-veljko grilj,za mene najbolji igrač lige.da ima 5,6 cm više,prvoligaški igrač.dobri su i :ivo vukojević,matija maljić,markusi,daren vukobratović.naglašavam da ne poznam igrače kriminalaca i zato ne ulaze u izborr.
pozicija 4-priča se o brčini,velim ne znam likako ni ostale kriminalce.tako da preostaje trio vukšić-mijić-čorušić.tri totalno drugačija tipa igrača,jedan je za ovu ligu u skupini iskusnih,fenomenalno koristi tijelo i iznimno je inteligentan košarkaški(i inače...).drugi je čovjek koji odradi za ekipu sve i zabije ti 25,odlična obrana,nešto si manje kreira šut,više spot up igrač.treći je naš čorušić,uz kritiku dolazaka hahaha.mislim da je jako moćan igrač,ima 2 metra,a nama je playmaker,licem,leđima,tehnički fin.osim nedolazaka,kritika i jer z izgubiti kontrolu kad nejde ekipi i šutnuti 25 lopti bez rezona haha.
pozicija 5-centar ,dvojac hrkać-i jedan iz pbza kojem ne znam ime (ne znam ko je medak,a ko jerković).hrki muči probleme sa kilama,130 je trenutno,ali je tehnički najškolovaniji visoki igrač lige,lijeva ,desna,što hoćeš.s obzirom na školu koju je prošao,logično je da odlično iskače kod picka,pomaže,zonira.e sad,problemi,nedolasci uglavnom,i nedostatak kondicije jer nemože odigrati ful minutažu.jebi ga,popravit će se nadamo se...sa druge strane,taj centar pbza nije u rangu sa hrkijem tehnički,ALI,odlično koristi tijelo,skače,na svakom je skoku,u kontaktu ga nema nitko,napravi jako,jako puno posla koji se možda ne vidi,ali zbog svih tih stvari pbz je prvi u ligi.jer njima upravo to omoguće ovakvu igru(možda će im širi teren ako se bude igalo biti problem,ali otom potom).vidim da je kozlović na popisu jedne ekipe,dobro nam znana mrcina iz kaptola,ali nisam ga stavio jer ne igra.

eto,opet ukratko haha.

buhtla

Broj postova : 5
Join date : 17.03.2012

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Mega Mate Imperator sri oľu 21, 2012 1:08 am

Brate vi s prava volite pisati...... Very Happy

Ovako, od prijelaznog roka nema ništa, to je unaprijed definirana stvar, za slijedeću sezonu možemo raspraviti. Ja sam u načelu protiv iz teoretskih razloga da neki ključni igrači dođu samo na play off, a takvih situacija bi bilo.Mislim da je to loše za ligu. Shvaćam trenutne potrebe uzrokovane ozljedama, ali na to ne možemo utjecati.

Četvrtfinale se igra kao i do sada na male terene. Polufinale i finale se igra na velikom terenu.
Bit će sada prije play off-a sastanak kapetana i vodstva lige pa će te moći pitati sve što vas zanima.

Za Ivu. Očekujem da mi kažeš o kome se radi. Svakako ja provjerim cijelu ekipu Splitske banke. Kazne za ovako nešto su rigorozne i zato oprezno s optužbama.


Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  ivo139 sri oľu 21, 2012 1:17 am

taj igrač im ništa ne znači, odigra svojih 5,6 min i ne napravi ništa ozbiljno...ako žele bit pošteni nek to sami kažu...
ivo139
ivo139

Broj postova : 34
Join date : 22.07.2011

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Domagoj Piplica sri oľu 21, 2012 1:18 am

Pozdrav!

Samo ću reći četiri stvari da ne odugovlačim i gubim vrijeme jer ga trenutno baš i nemam previše.

1) Hvala svima na sudjelovanju u raspravi i osvrtima, ali isto tako molim da rasprave ostanu u okviru pristojnog ponašanja. Imate dovoljno godina da vam se ne treba govoriti kako se treba ponašati. Apsolutno smo jedina liga koja ima forum (često iskreno zažalim zbog toga) i molim da se barem svojim pristojnim ponašanjem zahvalite što imate privilegiju izravno utjecati na događanja u ligi.

2) Nakon mog mandata od 3 godine dolazi Blaž Trbara (oni koji ga nisu još upoznali upoznat će ga ubrzo na tehničkom sastanku) koji preuzima vodstvo lige i službeno predsjedništvo nad registriranom udrugom FERBASKET.

3) Vezano za momčad Splitske banke. Iskreno molim da stojite iza svojih riječi kad nekoga optužujete za švercanje igrača i da me ne pitate pitanja "zašto ostale ekipe mogu imati jednog stranca, a oni dva" kad nikome niti NISU dozvoljena dva stranca, pa tako ni ekipi Splitske banke. Ovo je roster Splitske banke na početku sezone 2011/2012:

Ivan Dražić-Šegrt
Zlatan Arnautović
Mario Vrdoljak
Antonio Grabić
Luka Prolić
Ivan Belas
Mate Babić
Ante Karin
Davor Božić
Matej Levanić-Kutni
Alexandar Arambašić
Matija Maljić
Ivan Rezo

Na prijelaznom roku ekipa Splitske banke je otpustila stranca (Matej Levanić-Kutni) i dovela novog igrača (Hrvoje Štrbac). Ako je ekipa Splitske banke imala zaista dva stranca u svojoj ekipi, prijeti joj izbacivanje iz lige i zabrana igranja te iste ekipe za sljedeću sezonu.

Ako je pak optužba lažna, mislim da će oni koji su to izjavili dugovat jednu ozbiljnu ispriku ekipi Splitske banke.

4) Sve ostale informacije oko playoffa ćete saznati na tehničkom sastanku jako brzo, vrlo moguće već u petak (bit ćete obaviješteni).

Toliko od mene - kao predsjednik lige ne planiram se uključivati u prepucavanja o kvaliteti ekipa i samih igrača i zaista molim da to ostane na vama (to govorim jer često dobijem poruke, hvata me se za rukav ili spominje na ligi kako bi ja trebao intervenirati za neke međusobne uvrede i prepucavanja igrača. Ne pada mi na pamet).

Srdačan pozdrav svim ekipama!
Domagoj Piplica
Domagoj Piplica

Broj postova : 467
Join date : 25.02.2010
Age : 36

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  buhtla sri oľu 21, 2012 1:23 am

ok,ko pita ne skita Cool

za ligu dogodine,pošto nam se svidjelo i planiramo igrat opet,možemo razgovarat i o pomoći oko organizacije,logistika i to.al kad završi ova sezona...

buhtla

Broj postova : 5
Join date : 17.03.2012

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  belajzus sri oľu 21, 2012 2:19 am

dodo o kakvom svađanju ti pričaš?
belajzus
belajzus

Broj postova : 83
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  grmix sri oľu 21, 2012 2:51 am

Domagoj Piplica je napisao/la:Pozdrav!

Samo ću reći četiri stvari da ne odugovlačim i gubim vrijeme jer ga trenutno baš i nemam previše.

1) Hvala svima na sudjelovanju u raspravi i osvrtima, ali isto tako molim da rasprave ostanu u okviru pristojnog ponašanja. Imate dovoljno godina da vam se ne treba govoriti kako se treba ponašati. Apsolutno smo jedina liga koja ima forum (često iskreno zažalim zbog toga) i molim da se barem svojim pristojnim ponašanjem zahvalite što imate privilegiju izravno utjecati na događanja u ligi.

...

Mislim da je ovaj forum zapravo jako dobra stvar. Osim termina koje objavljuješ ovdje, kutak kladionica je zasigurno jako zabavan za čitati. Šteta je što više ljudi ne piše tamo (ovo se odnosi na dva pmfovca koji su znali pisati zanimljive analize albino ), ali i oni koji pišu imaju svoja mišljenja koja samo potaknu druge igrače i ekipe da im pokažu da su u pravu/krivu.

Odavno govorim da ova liga može istisnuti onaj smijeh od studentske, ali meni je baš ovakva kakva je jako draga I love you . Premda još nije ni približno gotovo, svaka čast vodstvu lige na urađenom poslu za ovu godinu i dodatnoj popularizaciji lige. Žao mi je što ne možeš ostati na čelu, ali nadam se da će Trbara biti jednako dobar (ako ne i bolji) komesar lige Smile.
grmix
grmix

Broj postova : 15
Join date : 28.04.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Domagoj Piplica sri oľu 21, 2012 3:25 am

belajzus je napisao/la:dodo o kakvom svađanju ti pričaš?

Ma nisam mislio na neko posebno prethodno svađanje nego da se buduće rasprave u ovoj temi ne bi pretvorile u nepristojnu svađu. Eto to Bruno. Smile Čisto predostrožnosti radi. Smile
Domagoj Piplica
Domagoj Piplica

Broj postova : 467
Join date : 25.02.2010
Age : 36

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  JSK5kadsumeveczaj***za10 čet oľu 22, 2012 9:50 pm

a je ste živnili odjedanput Very Happy neka,neka...

ugl, ja neman živaca za velika piskaranja pa ću bit kratak!

@buhtla - stvarno se nemaš iz apsolutno nikakvog razloga ispričavat, makar ne meni! jako mi je drago šta su se neki osjetili dužni opravdavat me i branit, al preočito je da živim na staroj slavi (ako je te slave uopće ikad i bilo jelte...) i svjestan sam toga da sam makar zadnje dvije sezone možda najslabija karika JSKa!

molio bi vas sve da me se prestane oslovljavat sa "gospodin", "uvaženi" i slično jer mi je to proplakatĆuSmiješno!

također, mislim da je besmisleno napominjat da Ribarić nije zaslužio da nas se spominje u istim linijama i iskreno, ja bi se na njegovom mjestu naljutio i propustio sljedeće kolo! cheers

ustvari, od svega me najviše smeta to šta većina iz nekog razloga umanjuje snagu PMFa! (makar sam ja to doživio tako!)
evo ovaj komentar za Kozlovića i to kako nismo osvojili s njim...svaka čast Marku, jeben je igrač i stvarno nam fali, ali PMF je to finale unatoč izostancima odigrao maestralno - u principu ka i cilu prošlu sezonu i opet su glavni favoriti za naslov!smiješno mi je bilo pročitat (nadam se da ne lažem i da me sjećanje ne vara, a ne da mi se tražit!) da je JSK-PBZ derbi sezone...NE ljudi, PMF-PBZ je bio derbi sezone!

toliko od mene linog! sritno ljudi u playoffu, drž te se fair playa i neka bolji pobjedi! bounce

JSK5kadsumeveczaj***za10

Broj postova : 9
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

SEZONA 2011/2012 Empty Re: SEZONA 2011/2012

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.