PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

+3
Mirko
piksi1982
pasko14
7 posters

Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  pasko14 pet lis 26, 2012 2:31 am

Prvo kolo je za nama, većina neizvjesnosti i pitanja oko snage ekipa ove sezone su riješena. Moglo se vidjeti koje ekipe imaju kvalitetu za playoff, a koje ne. Ja imam svojih 8, no pričekajmo još 15 kola, neke ekipe će vjerojatno imati štošta za reći i odigrati u to vrijeme.

13.00h - 14.15h

KSET - Indukcija P.E.O. Inženjering

Kset je za razliku od prošle godine skupio par pojačanja (primjetio sam Vrdoljaka iz Splitske Banke da igra za njih) i sad su ekipa koja bi se tu i tamo mogla ogrebat za koju pobjedu. Protiv Dalmacije su se dobro držali, šta im može bit motiv za buduće utakmice, gdje očito nisu bez šansi. Indukcija je prošlo kolo jedva dobila Fifija, šta je znak za uzbunu ekipi koja je bila redoviti sudionik playoffa. GM ekipe, Dario Vitas, je odmah reagirao i doveo free agenta Ivu Vukojevića u svoje redove. Po meni je to odličan potez, pošto Ivo ima kvalitetu za biti nositelj igre Indukcije, te bi uz Kordića i Salopeka mogao nositi ekipu do borbe za playoff. Po meni je Indukcija kvalitetniji suparnik te očekujem pobjedu od kakvih 15ak razlike. Iako su prošle godine ksetovci jedinu svoju pobjedu ostvarili upravo protiv indukcije.

Šanse:
20 5 75

14.15h - 15.30h

Sitni kriminalci - Autopraona Balenović

Sitni su u prvom kolu žestoko poraženi od Antitalenata, što je, poznavajući ih, i u neku ruku i očekivano. Naime, Kriminalci su u svojoj povijesti možda 75% svih svojih izgubljenih utakmica doživjeli u prvih 5-7 kola. Nabrijani Antitalenti su im došli u krivo vrijeme, ali nekako mi se čini da bi taj okršaj mogli gledati još koji put ove sezone Smile Također, očito je da ne mogu igrati ozbiljnije utakmice bez jakog centra, tj Kozlovića. I to će biti ključ u svim idućim susretima protiv jačih ekipa. S druge strane, Autopraona ima gadan ždrijeb na početku sezone. Nakon teškog poraza od JSKa, moraju pokušat dostojanstveno izgubit ovu utakmicu i čekat slabije ekipe na megdan Very Happy. Ako dođe Kozle, vrlo lako će zaustavit Lončara, šta će bit dovoljno za laganu pobjedu.

Šanse:
85 5 10

15.30h - 16.45h

HSTec Rookies - Pravni fakultet Badgers

Derbi prvog dana. Rookiesi su (po kladionici) očekivano pobjedili stoku u prošlom kolu, a i ostavili su dobar dojam. Isto očekivano, Blokar je pružio odličnu partiju (to momče Wink), i sad idu na protivnika koji će im bit taman po mjeri. Pravnici su imali lagan posao u prvom kolu protiv Diablosa, tako da se još ima vidjeti koliko su jaki ove sezone. Po meni, ovo će bit jaaaako zanimljiva utakmica, jer je Pravo ekipa koja igra malo sporiju košarku, i moguće je da im ne bude odgovarala brzina Rookiesa. S druge strane, visoka linija Prava može bit nerješiv problem Rookiesima, pošto su fizički vrlo jaki i mogu prelomiti utakmicu u svoju korist. Znam da bi velika većina vas ovdje tipovala na Badgerse kao pobjednike, ali ja opet imam nekakav predosjećaj da bi ovdje moglo bit svega Smile Šanse idu na stranu Pravnika, al me ne bi iznenadila pobjeda Rookiesa.

Šanse:
40 5 55

16.45h - 18.00h

Dalmacija - Privredna banka Zagreb

Moram priznat da sam, unatoč pobjedi, očekivao više od Dalmacije prošlo kolo. Imaju skroz nelošu ekipu i mislim da su daleko od vreće za napucavanje, ali mi to nisu pokazali prošlo kolo. Al ajde, dat ću im par kola da se uigraju prije nego donesem konačnu presudu Very Happy PBZ je doživio teški poraz od filozofa, šta si prvaci regularnog dijela ne smiju dopuštati. Mislim, odavno je poznato da PBZ bez Kaluđera jednostavno nije ekipa za vrh; pošto on (zasad) ne dolazi, PBZ će imat velikih problema s nadoknađivanjem njegovog izostanka. Ipak, Dalmacija nije ekipa koja se centarski može nosit s Medakom (svaka čast Drči koji će ga pustit da zabije 20ak poena Razz) i Jerryem (ako dođe), a i ostatak ekipe je mahom kvalitetniji od Dalmatinaca, tako da prednost PBZ-u.

Šanse:
30 5 65


Nedjelja, 28. listopad 2012.
Dvorana Osnovne škole Matka Laginje

13.00h - 14.15h

Filozofski 69ers - MIPS

Ok, ovaj Filozofski je očito najveće iznenađenje prvog kola. Kružilo je kuloarima da su dobri, ali za dobit PBZ 30ak razlike moraš bit i više nego dobar. Zanima me iduća jaka utakmica, da vidimo koliko je ova pobjeda bila plod njihove jačine, a koliko slabosti PBZ-a. Kako nisam bio u stanju gledat njihovu utakmicu prošlo kolo (a neću ni ovo moć, nažalost), nemam predodžbe o stilu igre i glavnim oružjima. Znam da je Češkić igrač koji radi razliku, atipični centar koji može pogoditi tricu i prijeći igrača. Po svemu sudeći, MIPS će im biti lagan zalogaj. MIPS je bez Šiloboda izgubio 50 razlike prošlo kolo, i očito je da im je Šilo potreban, ne samo za pobjede, nego i za sprječavanje blamiranja Razz

Šanse:
80 5 15


14.15h - 15.30h

PMF Tropics powered by Asseco - Antitalenti

Derbi kola. Tropicsi su u prvom kolu pokazali dominaciju kakva se od njih i očekuje, pobjedom protiv MIPSa 50 razlike. Sada im dolazi možda najveći test ove sezone - Antitalenti. Momci su totalno izdominirali prvake prošlo kolo, čime su na pravi način istakli kandidaturu za visoka mjesta ove sezone. Izgledaju odlično, no ako im itko ove sezone može stati na put, to su Tropicsi. Po matchupu su tu negdje; bit će iznimno zanimljivo gledati okršaje Ribarić-Cindrić, Nemec-Jušić, Grilj-Markusi te Maljić-Škof/Erak. U nijednom od ovih parova ne bih se usudio prognozirat ishod, al pošto ovde u kladionici nismo pizde, dat ću neki svoj osvrt. Ribarić iskustvom i agresivnom obranom jede Cindru, a Nemec i Grgo će se natjecat ko će iz daljega pogodit tricu. Grilj obožava ovakve utakmice, a prednost nad Markusijem ima zbog čvrste obrane, koju on, po glasinama unutar lige, ne igra tokom cijele utakmice na nivou. Maljić mislim ima prednost na visokim pozicijama - pokretan je i skočan, iako sama visina Škofa od 205 - 210 mu može predstavljat problem u napadu. Kad bi sve zbrojili, ispada da Tropicsi imaju blagu prednost, ali je dosta bitan i team spirit koji je i kod jednih i kod drugih na nivou. Možda bi čak rekao da su Antitalenti u najboljem raspoloženju od svih ekipa, dobro su se upoznali kroz sekciju FERa, igrali su skupa, a i pojedinačno su u dobroj formi. Tropicsi su jedna od najiskusnijih ekipa lige, i to je ono šta bi im moglo pomoć ako utakmica uđe u egal završnicu. Diplomatski ću stavit jednake šanse. Pizda.

Šanse:
45 10 45

15.30h - 16.45h

Asseco J.S.K. - Diablos

Nakon prvog kola i pobjede nad autopraonom od 53 razlike, zasjeli smo na prvo mjesto, kojeg ne planiramo ispustit još bar koje kolo Very Happy Raspored nam "ide"? na ruku tako šta su nam skoro svi lakši suparnici došli na početku (mislim da nam jedino Rookiesi od jačih dolaze treće kolo). Šta je ok, s obzirom na JSK juniora koji bi do nedjelje valjda trebao doći na svijet. Šta će za posljedicu imat mamurnog oca i još mamurniji ostatak ekipe u nedjelju na parketu Very Happy Zato sumnjam da ćemo bit uvjerljivi ko u prvom kolu, al pobjeda neće doći pod znak upitnika. Diablosi također moraju čekat neku bolju šansu za razigrat se i eventualno ostvarit prvu pobjedu.

Šanse:
85 5 10

16.45h - 18.00h

Fifi i cvjetno društvo - Stoka sitnog zuba

Jedna utakmica laganijeg tempa za kraj dana. Očekuje se malo koševa, a ishod će ovisit o tome koliko ljudi iz koje ekipe dođe na utakmicu. Nedostatak Matine vjere u playoff ove sezone pomalo disturbira sve nas starješine u ligi, i vidimo da sva vjerovanja u vječnu mladost padaju u vodu Very Happy al vjerujem da je Stoka ko predator koja samo čeka lagan plijen da ga stjera u kut i raskasapi. Ok, sumnjam da će baš pregazit fifija, al da mislim da imaju kvalitetu za pobjedu - imaju. Fifi se po rezultatu sasvim ok držao s Indukcijom, šta je ohrabrujuće. Ako to ponove protiv stoke, mogli bi se spominjati kao ekipa koja neće bit sasvim zaklamana za dno ljestvice. Ako ne dođe Mucalo, Fifi ispod koša može gledat svoju šansu

Šanse:

40 5 55
pasko14
pasko14

Broj postova : 129
Join date : 26.02.2010
Lokacija : Omiš

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  piksi1982 pet lis 26, 2012 11:38 am

evo da i piksi stara iskusnjara da svoj osvrt na drugo kolo nase velicanstvene lige Very Happy
subota:


KSET-indukcija

unatoc svim naporima koje ce mladi domagoj gregov(ukoliko se pojavi) i ostatak ekipe KSETa uloziti,zdrav razum i vidoviti milan kazu da ce ovu pobjedu odnijeti indukcija,predvodena mladim tandemom kordic-salopek zeljnim dokazivanja.
dodatni tip: greg preko 6,5(poena),a ostatak ekipe preko 2,5(boce piva nakon tekme)

10-5-85

sitni kriminalci-autopraona balenovic

prica se po faksu da su sitni kriminalci, nekadasnji haraci ove lige, vidno potreseni nedavnim porazom od mladih antitalenata i kao takvi, spremni su za jos jedan poraz...samo se salim,bit ce x Very Happy garbage time player a.k.a. grmix , nakon jos jedne neprospavane noci uzrokovane dotom2 (skup s gregom i nikolom culjakom) spreman je za iskupljenje u laginjinoj...x faktor ove utakmice biti ce gore navedeni culjak koji ce svojim prodorima kvalitetno uposljavati brcinu i tina... takoder ocekujem dominaciju kozle,za kojeg autopraona vidno oslabljena odlascima vjeke vargica i ante "the dominator" menixa nece imati odgovor...
extra tip: kozla lomi tablu koef 2,5
99-0,1-0,9

hstec rookies- pravni fakultet badgersi
teska utakmica za prognozirat...mislim da ce presudnu ulogu igrat filip blokar koji frizurom i stilom igre podsjeca na juliusa ervinga iz mladih dana,uz njega velik doprinos trebali bi pruziti tablex arambasic koji ce svojom akrobatskom igrom iznad obruca natjerati publiku na vristanje te gore spomenuta zvijezda autopraone vjekoslav koji bi trkom trebao pregaziti teskase iz prava...pravo ce pokusati iskoristiti svoju centarsku liniju te doci do pobjede...
extra tip: tablex tjera publiku na ekstazu 360 windmillom koef 1,05

55-10-35

dalmacija-pbz
iako ce bivsi komesar lige d-mac iskoristit sva svoja poznanastva i veze kako bi donio svojoj ekipi pobjedu,mislim da ce pbz ukoliko dode u punom sastavu odnijeti pobjedu...pbzu apsolutno pase ovaj termin jer ce jerry odigrati utakmicu pa nastavit van u svoj uobicajen lov na srednjoskolke u roko i akademiju...ako se visoka linija pbza ne pojavi,dalmacija ima velike sanse za pobjedu(d-mac probija,dere se aaaaaa i sudac iz repekta dosuduje 2 bacanja u zadnjoj sekundi utakmice,ali d-mac promasuje oba bacanja jer su nebitna,dalmacija vec vodi 10 razlike Very Happy)

50-0-50(ovisno o sastavu pbza,x sigurno nece bit zbog sudackog lobija Razz)

Filozofski 69ers - MIPS

Ok, ovaj Filozofski je očito najveće iznenađenje prvog kola. Kružilo je kuloarima da su dobri, ali za dobit PBZ 30ak razlike moraš bit i više nego dobar. Zanima me iduća jaka utakmica, da vidimo koliko je ova pobjeda bila plod njihove jačine, a koliko slabosti PBZ-a. Kako nisam bio u stanju gledat njihovu utakmicu prošlo kolo (a neću ni ovo moć, nažalost), nemam predodžbe o stilu igre i glavnim oružjima. Znam da je Češkić igrač koji radi razliku, atipični centar koji može pogoditi tricu i prijeći igrača. Po svemu sudeći, MIPS će im biti lagan zalogaj. MIPS je bez Šiloboda izgubio 50 razlike prošlo kolo, i očito je da im je Šilo potreban, ne samo za pobjede, nego i za sprječavanje blamiranja

Šanse:
80 5 15

pmf-antitalenti
derbi kola,a mozda i sezone...hoce li dugo ocekivani debil imati stranac u momcadi antitalenata filip petrovic? s njim su antitalneti pokriveni na svim pozicijam...vidi se da su vec svi duze vremena na faksu,grgo,maljic i cindric su ocito cesto posjecivali menzu prosle godine i napredak u masi je vidljiv,ocit je utjecaj duhovnog vode i gurua mateja kuraje,jedino markusi ne posustaje u sportskom zivotu(iako beogradski tabloidi navode suprotno)...postavlja se i pitanje kemije u ekipi,ali ocito je ona na visokoj razini s obzirom da se mladic S.K.(22) pobrinuo da potakne to odredenim ilegalnim supstancama...s druge strane pmf ce nastupiti u poznatoj formaciji 4-4-2 s ribaricem ko centarforom,nemec ce pokusati svojim bombama s cetrdesetak metara donijeti prevagu,takoder jako ocekujemo kako ce proslogodisnji osvajac zlatne kopacke veljko grilj odgovoriti na izazove...ipak prevagu ce donijeti profesor erak(ako stigne na utakmicu zbog velikog broja ispita koje mora ispraviti do ponedjeljka)
extra tip: markusi asistencije 0,5 manje...
45-10-45

jsk-diablos
vidno alkoholizirana ekipa jsk zbog prinove u ekipi ipak pobjeduje,inspirirani tata rusi rekord lige i zabija 72 poena,a nakon toga slavlje na racun lige(blaz USKOK te prati) pasko aka pizda dominira tricom,a tafra(jedini bek koji se po masi moze nositi s cindricem) koristi svoju guzicu da bi dominirao u reketu...kucu na jsk
100-0-0

fifi cvjetno drustvo-stoka sitnog zuba
nova tv zvijezda megamate vodi stoku na pasu do prve pobjede,uzasno negledljiva utakmica,nemojte to gledat,prognoziram rezultat 24-17 za stoku,od tih 17 koseva kukulic zabija 16,a onaj 1 je pogreska zapisnickog stola...igra li frenkie?
25-5-70





piksi1982

Broj postova : 2
Join date : 26.10.2012

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  Mirko pet lis 26, 2012 1:43 pm



KSET - Indukcija P.E.O. Inženjering 1

Da Indukcija dolazi u sastavu od prošlog kola, rekao bih laganih 30 razlike za KSET, ali vidim da su si pribavili mladog Vukojevića pa je teže prognozirati, ovisno dal će ga Vranešić ili Vrdoljak moć kvalitetno zaustaviti. Mislim da će biti još jedna napeta utakmica za nas, kao i protiv KK Dalmacije, ali sam uvjeren u našu pobjedu. Očekujem puno od našeg brucoša Raguža, koji je u prošlu utakmicu ušao s velikim grčom i nije pokazao svu raskoš svog talenta...


Sitni kriminalci - Autopraona Balenović 1

Gledao sam autopraonu prošlo kolo, poprilično su oslabljeni u odnosu na prošlu sezonu tako da lagana pobjeda Sitnih kriminalaca od 25 razlike.



HSTec Rookies - Pravni fakultet Badgers 2

Čujem da su Rookiesi sad jaki, dobili Stoku, al mladim rastrčanim momcima niti nebi trebao biti problem pobjediti starce iz stoke koji su jedva skupili petorku za tu utakmicu. Da je Stoka bila u punom sastavu vjerojatno nebi Rookiesi imali šanse. Dakle, nisam uvjeren u neku snagu Rookiesa tako da za ovo kolo očekujem pobjedu Pravnog fakulteta.



Dalmacija - Privredna banka Zagreb 2

Pričalo se o jakoj Dalmaciji prije utakmice prošlo kolo, priča se o jakoj Dalmaciji i nakon utakmice, ne vidim zašto, imaju solidnu ekipu, ali samo zabija onaj dečko kaj je imao broj 2 na dresu, mislim. Čak i bez Kaluđera vidim pobjedu PBZ-a.






Filozofski 69ers - MIPS 2

Imam osjećaj da je Filozofski još jedna ekipa koja je imala sreće da igra protiv jake ekipe koja se nije skupila u normalnom sastavu i od tuda polučili respektabilni rezultat. Ovdje prognoziram iznenađenje kola i pobjedu MIPS-a, naravno ako dođe Šilobod.



PMF Tropics powered by Asseco - Antitalenti 1

Vidim da se spominje mladi Filip Petrović kao pojačanje Antitalentima, znam mladog momka i ako ne igra bolje košarku 5 na 5 nego što hakla ne vjerujem da će biti veliko pojačanje Antitalentima, već su i bez njega predobri. Unatoč tome PMF je preiskusan i vjerujem da će im biti gušt spustiti mladiće iz antitalenata na zemlju Razz



Asseco J.S.K. - Diablos 1

Diablosi u malom broju dolaze na utakmice (bar su prošle sezone), JSK to obožava i kontrama uništava umorne ekipe koje nemaju nikog na klupi za zamjenu. Pobjeda JSK-a


Fifi i cvjetno društvo - Stoka sitnog zuba 2

Di je Kukulić? Fifi treba igrača koji zna voditi loptu i puknuti po košu, bez Kukija samo imaju jednog igrača koji zna voditi loptu. Stoka u bilo kakvom sastavu ovo pobjeđuje.

Mirko

Broj postova : 3
Join date : 07.11.2011

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  ivo139 pet lis 26, 2012 6:13 pm

evo da se i ja ponovo priključin kladionici...

13.00h - 14.15h

KSET - Indukcija P.E.O. Inženjering

KSET je dosta bolji nego prošle godine...doveli su par igrača i mogli bi možda nekoga skinit opet ove sezone...nadan se da to neće opet indukcija, kojoj vjerojatno fali za ovu utakmicu par igrača...bit će napeto, ali ipak 2


14.15h - 15.30h

Sitni kriminalci - Autopraona Balenović

Sitni su sigurno ljuti zbog poraza u prošlom kolu i ovo će sigurno bit nezanimljiva utakmica za gledatelje bez obzira hoće li sitnima doć stranac ili ne...


15.30h - 16.45h

HSTec Rookies - Pravni fakultet Badgers

vidin da su se i rookiesi dosta pojačali...mislin da će ovo isto bit jedna jako napeta utakmica, koju će na kraju iskusnjare s prave ipak prevagnuti na svoju stranu...


16.45h - 18.00h

Dalmacija - Privredna banka Zagreb

navijačka jedinica,a isto će vrlo lako bit ako pbz dođe u sastavu ko i u prvom kolu...



Nedjelja, 28. listopad 2012.
Dvorana Osnovne škole Matka Laginje

13.00h - 14.15h

Filozofski 69ers - MIPS

neman šta puno pisat, ff je momčadska ekipa, već san upoznat s njima, ovu utakmicu bi treba igrat i prvi play pahlić pa očekujen nekih 20,30 razlike za ekipu protiv igrača...


14.15h - 15.30h

PMF Tropics powered by Asseco - Antitalenti

zna se da je ovo derbi kola...bez obzira na indvidualnu kvalitetu i odgledan video s prvog kola, dajen nekih +5 za tropicse iako im fali boss Very Happy


15.30h - 16.45h

Asseco J.S.K. - Diablos

bez komentara 1...sretno bivšim zvezdašima koji su postali vragovi Very Happy


16.45h - 18.00h

Fifi i cvjetno društvo - Stoka sitnog zuba

fifi je ove sezone valjda najgora ekipa u ligi...s druge strane stoka koja ove godine po mojim procjenama neće do play-offa, ali koja će ipak uzet pobjedu u ovoj utakmici...čisto napaljivanje mate za ostatak sezone cherry Very Happy

ivo139
ivo139

Broj postova : 34
Join date : 22.07.2011

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  Mega Mate Imperator pet lis 26, 2012 6:55 pm

KSET - Indukcija P.E.O. Inženjering 2

Iz povjerljivih izvora znam koliko uvijek temperamentnog Vitasa peče poraz od prošle godine i koliko žudi za osvetom protiv KSET-a. Mrlja poraza koja je okaljala cijelu prošlu sezonu napokon može biti oprana KSET-ovskom krvlju.... Malo sam se zanio uglavnom dvica, ima još baruta u indukciji.

Sitni kriminalci - Autopraona Balenović 1

Nakon uvodnog realno očekivanog poraza, prvaci će laganini ući u svoju sezonu taman da se zguzaju za 3-4 mjesto prije play offa, a onda slijedi show. Već valjda 100 puta viđena sezona kriminalaca kada na početku sezone izgledaju kao da ne znaju tko im glavu nosi, a na kraju ismijavaju i Dinu Rađu. Ovo će biti lagani trening za rezervnu postavu....

HSTec Rookies - Pravni fakultet Badgers 2

Ja sam sada uvjeren u snagu rookiesa Embarassed ... Nismo bili kompletni, ali to u ovom slučaju nije uopće utjecalo na rezultat. Ekipe koje neće kvalitetno na centru moći osobnima opteretiti Blokara će imati velikih problema s Rookiesima u tranziciji. Da ne bi sve bilo u trčanju moram reći da momak broj 10...mislim Krčelić je odličan igrač, malo još slabašan fizički, ali bi mogao dobro zapaliti svaku ekipu. Pravo pak ima najbolje centre u ligi i svaka lopta koju uspiju spustiti u reket će biti ili koš ili faul. Uvijek tipujem na takve ekipe zato dvica, mada je ovo dvoboj stilova igre, bude li jurnjave i brzopletih šuteva mogli bi Rookiesi to dobiti.


Dalmacija - Privredna banka Zagreb 2

Dodo svašta najavljuje, kako će poderat PBZ ovo, ono.... trebalo je njega snimat... i još ja govorim "reci to u facu Miranu".... a on " stavit ću mu 5 trica u facu"..... kakav PBZ.... Laughing
Ništa Dodo da te sada vidimo.


Filozofski 69ers - MIPS 1

Filozofski ko i Antitalenti imaju onu želju da se dokažu pa svi nabrijani ulaze u igru i umiru na terenu svojih 5 minuta. Dobro je to izgledalo u prvom kolu. nadam se da se i Pahlić oporavio pa da ih vidimo u punom sastavu.... Hoće li itko napokon na Češkića staviti nekakvo krilo da ga čuva... svi uporno stave centra, a on i ne pomišlja o postu... blokovima.. igri leđima. Ne mogu više gledati gdje najboljeg tricaša igrač čuva 3 metra udaljen.
Čekamo i ukazanje Šiloboda pa da bude zanimljivo.



PMF Tropics powered by Asseco - Antitalenti 2

Riba je opet prosjedio prošlu utakmicu, ako ga ne bude i ovu, ili ako nije 100% teško će Tropicsi do pobjede. Jakša je super pojačanje ali za dobit antitalente tu treba onaj nabrijani PMF gdje Kosturin lomi sve u obrani... Evil or Very Mad Sada mi izgledaju dosta meko flower .. Zadovoljili su se jednim zlatom, nema tu više vatre. Erak će propustiti svoju prvu utakmicu u 4 godine.... sve je jasno.
Antitalenti stalnim treninzima, tuširanjima, vitaminskim shakeovima iz treninga u trening pronalaze tu teško dohvatljivu kemiju.... u biti Huljić bi rekao "desila se Kemija".
Neočekivana žrtva Markusija (samo 10 poena!?) je pokazala svim skepticima i nevjernim Tomama da ovi momci mogu igrati zajedno Basketball, FER-ov prodekan već na polici razmiče prašinom zatrpane trofeje i požutjele plakete te pravi mjesto za novi pehar košarkaške ekipe.... Ipak kad izađe prva lista strijelaca pa igrači Antitalenata očajno gledajući gore dolje ne pronađu svoje ime među prvih 10... tada će kemija biti na pravom testu, do tada možemo uživati.

..... Grgo ako ovo nije dovoljno da te čovik natira da napišeš nešto na forum ne znam što još treba.




Asseco J.S.K. - Diablos 1

Lin ne može spavati, samo mu je ova utakmica na pameti. Događaj godine....


Fifi i cvjetno društvo - Stoka sitnog zuba 2

Prime time termin, Stoka se iskupljuje nakon blamaže u prošlom kolu. Kontam da Fifi baš i ne trče toliko, tako da bi onda trebalo biti dobro po nas. Prošle godine je bilo dosta napeto, ali pričekat će Kukulić još svoju prvu pobjedu.
Mega Mate Imperator
Mega Mate Imperator

Broj postova : 162
Join date : 05.03.2010

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  Dr.Ča pet lis 26, 2012 8:55 pm

KSET - Indukcija P.E.O. Inženjering 2

Ako Dario Vitas odigra upola dobro kao prošlo kolo za dvicu nema zime.Mislim i da će prinova u ekipi te jedan od najboljih scorera lige lani biti željan dokazivanja u novoj momčadi i možda s novom najlonkom na ruci Laughing 2!

Sitni kriminalci - Autopraona Balenović 1

Grmaču su vjerojatno sprdali cili termin sekcije danas,al neka mu Razz Zato će se SK-ovci napjenit i iščetkat Autopraonu Balenović...2

HSTec Rookies - Pravni fakultet Badgers 2

Arsenal protiv Manchester Uniteda...Puno je tužnije bit navijač Arsenala (a tek Hajduka majko moja Crying or Very sad )...2!


Dalmacija - Privredna banka Zagreb 1

Nama fali kemije,zasad i fizike,a bogme ni matematiku još nismo svladali...Ali dosta je bilo lihvarskih kamata,bankarskih ucjena i laganja ovog napaćenog naroda.Doli banke! Jednu smo izbacili iz lige,a drugu triba izbacit iz plejofa! Twisted Evil Medak ispod 10 koševa,ja preko 3 osobne,Medak šut za 1 ukupno 3/15 cheers Inati se, Dalmacijo...1!


Filozofski 69ers - MIPS 1

69ers su na svom debiju u prekrasnoj nam ligi zabili su točno 69 poena (ako ne griješim)....Ovo kolo će se zvati FFZG 101s! 1!



PMF Tropics powered by Asseco - Antitalenti X

Prošli put sam sumnjao u organizaciju igre Talenata i izrazio nadu da uživam gledajući ih i momci su mi tu želju i ostvarili...Grgo bi mogao komotno u krotitelje lavova jer na terenu su prošlo kolo izgledali dominantno...Sad se samo nadam da će se sutra na terenu ukazati Riba,Škof i Kobe pa da svi uživamo u pravoj košarkaškoj poslastici.Mislim da tribine iščekuju X i dramu do samog kraja cheers




Asseco J.S.K. - Diablos 1

Neće bit baš toliko razlike koliko svi očekuju,ali pobjeda JSK-a ni u jednom trenutku neće biti upitna...


Fifi i cvjetno društvo - Stoka sitnog zuba 2

Nakon izglasane otkupne cijene mlijeka od 3,52 kn po litri Stoka se može okrenuti košarci i gaženju momčadi koje se očekuje da tuku.Mate,proslavi broj 5! king 2!

Pozdravlja vas Fellaini afro
Dr.Ča
Dr.Ča

Broj postova : 40
Join date : 27.02.2010
Age : 36
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  Clark Kent pet lis 26, 2012 11:58 pm

Evo da se okušan i ja u ovom gatanju...

KSET - Indukcija P.E.O. Inženjering 1

Svi znamo šta je bilo prošle godine... Doduše, Vitas je u neviđenoj formi koja traje 1 utakmicu i iz prve ruke znam da ne misli stat. Kaže da ga inspiriraju Biedrinš i Markota... Čudno.

Sitni kriminalci - Autopraona Balenović 1

Sitni kriminalci ovo ne mogu izgubit. Stari Grmača je neka drukčija priča od mladog Grmače, bore su tu, ali i rutina...

HSTec Rookies - Pravni fakultet Badgers 2

Nemam pojma koji su ovo... Pravni faks je u centru grada, imaju lipu zgradu, znan dosta ljudi koji su odustali od Prava... Pa eto in dvojka.

Dalmacija - Privredna banka Zagreb 1

Možete vi mislit da je ovo navijački, ali prevarili bi se. Ovo čisto znanje progovara iz mene. Dalmacija je krasna ekipica koja je protiv KSET-a trenirala Domagoja "7m" Piplicu, Ratka "Alley Oop" Drču i Vedrana "The Clutch" Vukojevića, ali sada se momčadi priključuje i najveće pojačanje, Coach K. Ova kombinacija mladosti i iskustva može svašta...

Filozofski 69ers - MIPS 1

Ovo je pucanj u mraku...

PMF Tropics powered by Asseco - Antitalenti 1

Veliki talenti igraju protiv Antitalenata... Ako Erak bude igra ka Dikembe Mutombo Mpolondo Mukamba Jean-Jacques Wamutombo 2001., ovo je njihova sezona. Naravno, morat će pretrpit poraz od Dalmacije, al šta je tu je... flower

Asseco J.S.K. - Diablos 1

Čujem svakakve dojave, Paško da će igrat playa, a Tafra centra. Čujem i da su naručili Jelavića "Rodia se sin" za ulazak na parket. Čujen svašta, ali vidin samo jedinicu.

Fifi i cvjetno društvo - Stoka sitnog zuba 2

Slušajte vi mene... Kad ne bude Stoke neće bit ni lige. Ja san se rasplaka na Matin intervju, želin kupit njihove suvenire, šalice, bedževe, one plastične zavjese za tuš kabinu....

Fellaini afro

Clark Kent

Broj postova : 8
Join date : 22.10.2012

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  Dr.Ča sub lis 27, 2012 9:52 pm

Šta je glupo kad već prvi dan spušiš tiket Crying or Very sad A obeća sam sebi još u izbornikovog Sport Tipa da neću igrat navijački...
Dr.Ča
Dr.Ča

Broj postova : 40
Join date : 27.02.2010
Age : 36
Lokacija : Split

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013 Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2012/2013

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.