PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

5 posters

Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty 2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Kaman_your_face čet stu 13, 2014 3:42 pm

2. kolo PROam košarkaške lige Sjever 2014/2015
Subota, 15. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

PMF Tropics powered by Asseco vs. Antitalenti - 2
PMF-ovcima nakon nezgodnog prvog kola, u kojem su uspjeli izvući pobjedu, dolazi još jedno teško kolo. Antitalenti, koji su uvijek jedni od favorita za naslov nakon početnog zagrijavanja i razbijanja Diablosa dolaze na svoj prvi veći ispit ove sezone. Iako obje ekipe igraju sa puno trčanja i u 90% utakmica svoje protivnike razbijaju kontrama i polukontrama, bit će zanimljivo kako će se snaći u utakmici u kojoj i njihov protivnik igra istu vrstu košarke te bi u utakmici ovakvog tipa pobjednika trebala odlučiti obrana. Ukoliko obje ekipe pokažu svoj maksimum i dođu u punom sastavu, vjerujem da su Antitalenti kvalitetniji i da će odnijeti pobjedu, u svakom drugom slučaju pitanje pobjednika je jako teško procijeniti.


15.20h - 16.40h

Dalmacija vs. KSET - 1
Dvoboj momčadi koje će, vrlo vjerojatno, završiti na dnu tablice. Iako je sezona tek počela, nijedna od ovih momčadi se nije značajno pojačala za bijeg sa začelja i na kraju će ova utakmica odlučiti o posljednjem u ligi. Što se utakmice tiče, vjerujem da je Dalmacija u ovom trenutku kvalitetnija ekipa od KSETa, uspjeli su ostati unutar 20 razlike protiv prošlogodišnjih prvaka te mislim da bi trebali dobiti i KSET, ako čak i ne otrgnuti neku pobjedu nekom od favorita.


16.40h - 18.00h

Sitni kriminalci vs. MIP - 1
Sitni nakon lagane uvertire protiv Dalmacije idu na još jednog lakšeg protivnika. Mislim da ovdje pitanje pobjednika nije nimalo upitno, već je samo pitanje razlike na kraju. MIP će na svoju prvu pobjedu ipak morati pričekati još malo, jer, bez obzira u kakvom se sastavu pojavili, mislim da ne mogu parirati Sitnima.

Nedjelja, 16. studeni 2014.

13.00h - 14.15h

KIF vs. Rookies - 1
U prošlom kolu KIF je uspio izvući pobjedu protiv izravnog konkurenta za play off, a Rookiesi nisu uspjeli ponoviti iznenađenje od prošle godine. Mislim da će u tom tonu obje ekipe nastaviti i ovo kolo, jer mi se KIF čini kao trenutno bolja i kvalitetnija ekipa od Rookiesa. Ako se Rookiesi pojave u punom sastavu i daju 110%, uvijek su nezgodni te tako mogu iznenaditi i KIF ovo kolo, kao i mnoge jače protivnike što su dosad i pokazivali, isto tako su gubili od puno slabijih od sebe te je njihove tekme uvijek teško prognozirati, ali mislim da u ovom kolu iznenađenja ne bi smjelo biti.


14.15h - 15.30h

FSB vs. Indukcija - 1
Nakon što je prošli tjedan glavna tema ProAm lige bio Vukojevićev poziv za pravdom u pismu koje je u meni izazvalo više emocija od LeBronovog eseja o povratku u Cleveland, došlo je vrijeme i za samu igru. Indukcija je prošlo kolo izgubila gustu završnicu od PMFa, a i u ovom kolu ih dočekuje nezgodan protivnik koji igra sličnu košarku kao i PMF, sa puno trčanja i kontri. FSB-ovci su imali lagano zagrijavanje protiv KSETa te je ovo prvi protivnik koji će ih natjerati da pokažu zašto su bili finalisti prošle godine. Ne znam šta je na kraju odlučeno, smije li taj novi stranac igrati ili ne, ali mislim da je FSB pokriveniji na svim pozicijama od Indukcije te da će pametno iskoristiti njihove slabe točke.

15.30h - 16.45h

Diablos vs. Asseco JSK - 2
JSKu ponovno dolazi ekipa iz srednjeg dijela tablice. Svake godine su negdje blizu play offa, ali nikako unutra. JSK neće kiksati i neće dopustiti Diablosima iznenađenje te će vjerojatno, kao i uvijek, uz nadtrčavanje zabiti negdje oko 100 koševa i dobiti minimalno 30 razlike.

16.45h - 18.00h

Multicom Slam Drunk vs. Stoka sitnog zuba - 1
Najmlađa momčad vs. najstarija momčad. Stoka sigurno nije zaboravila kako je ispala prošle godine iz play offa u zadnjem kolu i sigurno to žele popraviti ove godine protiv prošlogodišnjeg izravnog konkurenta. Nakon što su već kiksali u prvom kolu protiv KIFa, ne smiju si dopustiti više pogrešnih koraka i poraz u ovoj utakmici bi ih bacio na 0-2 i dosta daleko od doigravanja jer bi morali skinuti par velikih skalpova. Pokazali su da su sposobni za to prošle godine, ali mislim da, ako Drunkovci dođu kompletni, će jednostavno iskoristiti Stokinu najveću slabost i početi se nadtrčavati s njima i jednostavno ih pretrčati. Stoka, isto kao i protiv KIFa, ako uspore igru do maksimuma uz puno spuštanja lopte pod koš i uvođenjem utakmice u egal mogu doći do 2 boda, u bilo kakvom suprotnom ishodu ih čeka poraz.

Kaman_your_face

Broj postova : 5
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Smrtolet čet stu 13, 2014 4:12 pm

2. kolo PROam košarkaške lige Sjever 2014/2015
Subota, 15. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

PMF Tropics powered by Asseco vs. Antitalenti - 2

Jako zanimljiva utakmica za gledat, teško je prognozirat pobjednika, al mislim da ako antitalenti dođu u punom sastavu da to dobijaju, ali ne lako.

15.20h - 16.40h

Dalmacija vs. KSET - 1
Koliko god bih volio da kset ovo dobije i izbjegne biti posljednji ove godine, mislim da se to neće dogoditi jer se dalmacija ipak malo pojačala, a KSET je ostao isti kolko znam.


16.40h - 18.00h

Sitni kriminalci vs. MIP - 1

Easy life, easy game.

Nedjelja, 16. studeni 2014.

13.00h - 14.15h

KIF vs. Rookies - 1

KIF bi ovo trebao dobiti. Cca. 13.54% sansa da Rookiesi ovo dobiju.

14.15h - 15.30h

FSB vs. Indukcija - 2(1)

Ukoliko se Ivi da status ferovca i dovedu tog prvoligasa, dajem blagu prednost indukciji. Ukoliko ne, onda mislim da FSB ovo dobiva.
Cak i ako dovedu tog prvoligaša, sigurno im nece biti lako jer ce FSB gristi ( neki od njih ce i lajati xD ), te ih ceka teška utakmica.

15.30h - 16.45h

Diablos vs. Asseco JSK - 2
Isto ko i u prvom kolu protiv rookiesa. Slican protivnik po snazi.

16.45h - 18.00h

Multicom Slam Drunk vs. Stoka sitnog zuba - 1
Proslogodisnji rivali za upad u playoff opet igraju. Stoka ce ove godine uc puno ozbiljnije u utakmicu, no mislim da im to nece pomoci zbog dobrih odluka generalnog menadžera slam drunka preko ljeta koji je doveo odlicna pojacanja, te ce rezultat zavrsiti kao i prosle godine.

Smrtolet

Broj postova : 3
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty 2. kolo PROam košarkaške lige Sjever 2014/2015

Postaj  splashsister pet stu 14, 2014 2:39 am

Subota, 15. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

PMF Tropics powered by Asseco vs. Antitalenti - 1

Nedostatak Ivana Hardena OffensOnly Markusija će biti preveliki minus za antiantitalente te koliko god mlada nada Cindrić lopti ispucao neće ih dovoljno pogoditi za pobjedu.

15.20h - 16.40h

Dalmacija vs. KSET - 1
Ako imate Litavca u ekipi( po nekim informacijama) dobivate , tu nema priče.


16.40h - 18.00h

Sitni kriminalci vs. MIP - 1

Više RIP nego MIP .


Nedjelja, 16. studeni 2014.

13.00h - 14.15h

KIF vs. Rookies - 1

KIF je još uvijek nepoznanica u ligi, no ako računamo s tim da ipak idu na takav faks gdje bi trebali skupiti poštenu ekipu ,utakmica bi trebala otici na njihovu stranu. Također Blokar još uvijek nema staru frizuru i to je veliki ekipni -

14.15h - 15.30h

FSB vs. Indukcija - 2

Indukcija dobiva prvoligaša, parira mladim snaga cijelu utakmicu i Ivo napokon zabija zabija šut za pobjedu te tako donekle umiri dušu nakon promašenog protiv Prava u playoffu

15.30h - 16.45h

Diablos vs. Asseco JSK - 2
Više iskustva i igračeg znanja odlazi na stranu JSK-a. Daren si također na pauzi dodaje par koševa u statistiku ( sjećamo se prošle je godine imao 30 u prosjeku, što zapravo nema smisla)

16.45h - 18.00h

Multicom Slam Drunk vs. Stoka sitnog zuba - 1
Svi znamo što bi se desilo da napaljeni (bolesni) pijanac (Drunk) uđe u štalu punoj Stoke ...

splashsister

Broj postova : 2
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Domagoj Piplica pet stu 14, 2014 7:30 pm

Vraća se kladara napokon pomalo! Smile

14.00h - 15.20h

PMF Tropics powered by Asseco vs. Antitalenti - 1

Uvijek gajim u srcu stil koji igraju PMF-ovci i nadam se da malo starije kosti i iskustvo mogu pobjediti trku. #starčoviksvaštamisli

15.20h - 16.40h

Dalmacija vs. KSET - 1
Da, imamo Litvanca u ekipi, pravi izdanak Kaunas škole košarke. FER-ovac na Erasmus programu, taman da ga pokvarimo i vratimo u očajnom stanju u Litvu. Nema nas baš za ovu utakmicu, ali se ne damo i idemo na pobjedu kao i uvijek. Žao mi je samo što je poraz od Sitnih bio toliko visok obzirom da smo u zadnju četvrtinu ušli s minus 4. Samo pobjeda 1950.


16.40h - 18.00h

Sitni kriminalci vs. MIP - 1

Sitni su po meni oličenje ekipe koja se interno zna u dušu i to je mali stroj koji te samelje i to vrlo polako. Za ovu rečenicu moram dobit 20kn od sitnih. Smile Na žalost, MIP ipak nema velike šanse...Nema Šiloboda, ili se varam? Šteta... Sad


Nedjelja, 16. studeni 2014.

13.00h - 14.15h

KIF vs. Rookies - 2

Nemam pojma ništa o KIF-u, nema se vremena više toliko pratit druge ekipe, ali dajem prednost Rookiesima čista zbog mladosti i frizura. Smile

14.15h - 15.30h

FSB vs. Indukcija - 2

Indukcija je nabijena dobrim igračima i mislim da ovo ide na njihovu stranu - čini mi se ipak da ih je malo previše na rosteru i da bi se ubrzo mogle razvit strasti na razini "koliko ja igram!?". Wink

15.30h - 16.45h

Diablos vs. Asseco JSK - 2
JSK, iako godine ozbiljne dolaze...Medo trga koš, Kuro zabija horog, Drago probija, Puljiz u Njemačkoj.

16.45h - 18.00h

Multicom Slam Drunk vs. Stoka sitnog zuba - 2
Kako volim ove matore ekipe uf...
Domagoj Piplica
Domagoj Piplica

Broj postova : 467
Join date : 25.02.2010
Age : 36

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  grmix sub stu 15, 2014 12:23 pm

14.00h - 15.20h
PMF Tropics powered by Asseco vs. Antitalenti - X

Utakmica u kojoj ishod ne može predvidjeti niti svemoćni Milan tarot. Sigurno je samo da će biti jako puno trke.
Pitanje je zapravo u kakvom će sastavu doći obje momčadi. Hoće li Antitalentima doći novi igrač koji je čuo od nekoga za PROAm, ali ne zna za koju ekipu igra? Hoće li Cindra u ovoj utakmici imati bolji postotak šuta od Kobea ove sezone? Je li Nemec stavio rukavice na ruke nakon prošle utakmice? Hoće li Bijela kava dobiti 1 ili 2 tehničke?

15.20h - 16.40h
Dalmacija vs. KSET - 1

Dalmacija je izraz "dovesti stranca" shvatila preozbiljno i doveli su pravog stranca, Litvanca, u svoje redove. Osim toga, pojačali su se s još nekim igračima i složili roster s kojim bi trebali harati donjim dijelom tablice (očekujem čak i neku neočekivanu pobjedu protiv ekipa iz gornjeg dijela tablice). KSETovci su, za ovu sezonu, eventualno pojačali unos alkohola i hrane u sebe.
Jedinica velika kao Dalmacija.

16.40h - 18.00h
Sitni kriminalci vs. MIP - 1

Ne znam u kakvom će izdanju doći MIP, ali znam da Kriminalci neće biti kompletni. Nedostajat će im Bandićevo tipično dotrčavanje iz kontre i dizanje sa 7m kako ne bi ostao zarez u zapisniku.


Nedjelja, 16. studeni 2014.

13.00h - 14.15h
KIF vs. Rookies - 2

Nažalost ne znam ništa o KIFu, a o Rookiesima znam samo da su izgubili HSTec ili koji prefiks su već imali prošle sezone (Xplorer?). Nadam se da neće tako lako izgubiti i utakmicu kao što gube sponzore. Stavljam na njih i nadam se da će se Blokar uključiti u utrku s Mucalom i Puljićem za tricaša sezone (s time da se njemu moraju priznati i slobodnjaci u kategoriju zabijenih šuteva jer legenda kaže da se ona tabla u Srbiji još uvijek trese).

14.15h - 15.30h
FSB vs. Indukcija - 2

Prošlogodišnji prvaci regularnog dijela sezone se nakon neočekivanog ispadanja prošle godine u playoffu od Prava žele iskupiti ove sezone. Dovode se pojačanja u obliku prvoligaških igrača, ali i gube neki stari igrači koji su otišli trbuhom za kruhom. Početak sezone nije bio obećavajući za Indukciju, izgubili su od PMFa, ali mislim da bi se s ovom utakmicom trebali vratiti na pobjedničke staze.
S druge strane FSB, ekipa koja vjerojatno ima najdužu klupu u ligi i ekipa u kojoj svaki igrač odradi ono što treba za pobjedu.
Očekujem dobru utakmicu uz veliku vjerojatnost da će pobjednika odlučiti šut u zadnjim sekundama.

15.30h - 16.45h
Diablos vs. Asseco JSK - 2

Jebači S Klupice će s puno trke, u svom stilu, zgrabiti još jednu pobjedu s 30+ razlike. Premda Tata (ne, ne mislim na Zdravka Mamića već na Lina) nije u formi kao prije nekoliko sezona, očekujem svejedno 8+ ukradenih lopti.
Diablose raspored nije mazio. U prvom kolu su se zaledili na -46, a neće biti pretjerano drugačije niti ovo kolo.
Poštedite vragove i nemojte igrati presing cijelu utakmicu Smile

16.45h - 18.00h
Multicom Slam Drunk vs. Stoka sitnog zuba - 1

Pijani zakucavači su ove sezone odlučili u svoje redove dodati još jednog dunkera. Tako se Marinu Inyoface (ili Onyourback) Smoljaniću, Šimi MonsterDunkeru Zečeviću, Ivanu SpeedyGonzalez Ćiriću, Marku JosipLončar Ragužu i Franu Antibandwagonclevelandfan Puljiću priključio Bruno SickFatkaj Ratkaj. Sve redom mlade nade FERa željne za dokazivanjem u ovoj ligi, odlučne da ove sezone naprave korak dalje u playoffu.
S druge strane Stoka starog zuba, ekipa koja je proživjela sve promjene naziva ove lige, mora pokušati usporiti igru kako bi imali šanse u ovoj utakmici. Ako to ne uspiju, bit će im jako hladno nakon utakmice.
grmix
grmix

Broj postova : 15
Join date : 28.04.2010

[Vrh] Go down

2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 2. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.