PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Humanitarna utakmica PMF Tropics - Jugoplastika!

Go down

Humanitarna utakmica PMF Tropics - Jugoplastika! Empty Humanitarna utakmica PMF Tropics - Jugoplastika!

Postaj  Domagoj Piplica pon tra 12, 2010 10:29 pm

Dragi FERbasketaši,

budući da oko nas postoje ljudi kojima triba ponekad i pomoć i budući da smo mi liga koja misli na druge organizira se prva humanitarna utakmica FERbasket lige!

Ovako, tijekom cijelog ovog tjedna skupljajte novce od svojih članova ekipa,rodbine,kolega i u subotu dajte koliko možete kad budete plaćali 9.kolo! Sve je super koliko god skupite, a uz sve to ćemo pokušat da publika koja dođe isto tako doprinese akciji. Na ovu malu akciju me potaknia jedan članak u novinama, kojih je nažalost u ovo vrime na stotine, i odlučia san da moramo počet malo pomagat ljudima zato jer smo sposobni za to sigurno i zato jer nas ima 120 šta nije mala brojka! Ako nešto ne smimo bit to je inertna masa košarkaša Very Happy
Isto tako pitajte nekoga koga znate, neke poznanike ili neku firmicu ako bi dali neka manja sredstva jer nam ne triba puno.

Da ne dužin evo dajen van članak da pogledate...znan da ne možemo svima pomoć,ali eto da pomognemo bar nekome kad možemo. Da FERbasket ostane i ljudima van ove lige u lipom sjećanju! Smile Kolega Kurevija i ja smo mislili kupit barem tu potrebnu perilicu rublja za koju nam triba nekih 3000-3500kn,a ako se nekim čudom skupi i više dat ćemo gospođi u gotovini.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Zadar/tabid/73/articleType/ArticleView/articleId/98834/Default.aspx

Kao predsjednik i komesar lige ja virujen u vas Smile cheers

Pozdrav!!!
Domagoj Piplica
Domagoj Piplica

Broj postova : 467
Join date : 25.02.2010
Age : 36

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.