PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

3 posters

Go down

1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty 1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  splashsister čet stu 06, 2014 2:32 am

Ajmo ljudi, oživimo kladionicu Exclamation Exclamation Basketball

splashsister

Broj postova : 2
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Smrtolet čet stu 06, 2014 3:06 am

Hajmo!

Subota
14.00h - 15.20h - Diablos vs. Antitalenti
2
Ne znam koliko su se diablosi pojacali ove sezone, al kolko god, dvojka je zicer.

15.20h - 16.40h -Sitni kriminalci vs. Dalmacija
1
Ista stvar ko i gore, samo jedinica.

16.40h - 18.00h
Asseco JSK vs. X-plorer Rookies
1
Iako Rookiesi ne pripadaju u samo dno lige, nisu ni predaleko, tako da pretpostavljam da ce JSK opet nabijat razliku kao i svake godine na slabijim momcadima. +25

Nedjelja

12.00h - 13.15h
Multicom Slam Drunk vs. MIP
1
Pošto je brucosijada u petak, a utakmica u nedjelju, to je dovoljno da se pijanice oporave i dobiju tu tekmu. Da je prvi termin u subotu mozda bi se nesto moglo pricat, ovako jedinica!


13.15h - 14.30h
FSB vs. KSET
1
...

14.30h - 15.45h
KIF vs. Stoka sitnog zuba
1
Iako ne znam ništa o ekipi KIF-a, kao svaka nova momčad doć će nabrijani na tekmu i zgazit stoku cisto na temelju trke i kondicije. Jebiga stoka, dragi ste mi, al kondicija nije tu...

15.45h - 17.00h
PMF Tropics powered by Asseco vs. Indukcija
1
Derbi kola. Jedina tekma za koju sam se dvoumio. Indukcija je nabavila neka pojacanja ove godine, ali i izgubila onog zgodnog odbojkaša brunu. Iako mozda na kraju sezone budu dosta jaki, trenutno prednost dajem PMF-u jer su uigrani

Smrtolet

Broj postova : 3
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Kaman_your_face čet stu 06, 2014 4:09 am

Subota, 8. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

Diablos vs. Antitalenti - 2
Uvijek nezgodni Diablosi, ali mislim da ih ovu subotu ne može spasit ništa osim čuda. Antitalenti minimalno +30

15.20h - 16.40h

Sitni kriminalci vs. Dalmacija - 1
Prvaci će sigurno ući u sezonu nabrijani da obrane naslov, a pod noge će im taman slabašna Dalmacija. Pitanje pobjednika nije upitno, a razlika ovisi samo o tome koliko će Sitni stisnuti gas.

16.40h - 18.00h

Asseco JSK vs. X-plorer Rookies - 1
Ako se dobro sjećam, Rookiesi su prošle godine dobili JSK nekim divljim košem sa sirenom iz coast to coast akcije koji se u ovoj ligi viđa jednom u 10 sezona. Ako je vjerovati prošloj sezoni, Rookiesi imaju šanse, ali mislim da si JSK ove sezone neće dopustiti takav kiks jer su igrački jednostavno kvalitetniji te trkački i fizički moćniji pa bih tu odigrao čistu jedinicu.


Nedjelja, 9. studeni 2014.


12.00h - 13.15h

Multicom Slam Drunk vs. MIP - 1
Na sastanku lige je predstavnik MIPa (mislim da su to bili oni, nemojte uzet za zlo ako nisu) rekli da bi im dobro došao još možda jedan igrač u ekipi, što će reći da im je roster popunjen i da su spremni za novu sezonu. Unatoč tome, mislim da im to neće biti dovoljno za mladu ekipu Slam Drunka koja se ovog ljeta još više pojačala i mislim da bi MIP mogao pružiti kakav-takav otpor, ali da ga neće moći dugo držati i da je pitanje kada će ga Drunkovci slomiti. +15


13.15h - 14.30h

FSB vs. KSET - 1
Ehmmm, momčad koja se prošle godine borila za naslov protiv momčadi koja se prošle godine borila za dno lige. KSET-ovci, nemojte zamjerit, ali ne vidim načina kako ovdje možete proći bez barem -40.

14.30h - 15.45h

KIF vs. Stoka sitnog zuba - 1
Novopridošla ekipa za dobrodošlicu ide na staru gardu Stoke, najiskusniju ekipu lige. Unatoč godinama, uvijek su nezgodni i prošle godine im je play off izmakao za dlaku u zadnjem kolu. Sigurno puni želje da to poprave ove godine, neće sigurno protiv KIFa pasti bez ispaljenog metka ako im unutarnja linija bude na razini. Ako uspore igru, što brzim i poletnim KIFovcima nikako ne odgovara (imam neke insajderske informacije) možda i imaju šanse, u suprotnom, ako se krenu nadtrčavati s njima, ostaju u debelom minusu.

15.45h - 17.00h

PMF Tropics powered by Asseco vs. Indukcija - 1
Derbi kola. Prvaci regularnog dijela lige protiv prekaljenih PMFovaca. Skroz mi je teško napravit ikakvu procjenu na ovu tekmu, ali Indukcija je dovela drugog stranca nakon što je Vukojević odradio svoje 3 godine, priča se okolo da je neki prvoligaški playmaker. I jedni i drugi će se sigurno boriti za što bolja mjesta u play offu, bez sumnje će se obje ekipe tamo i naći. Sigurno očekujem gustu završnicu, ali mislim da su u ovom trenutku PMFovci uigraniji jer već par godina igraju s istom postavom te da su trenutno kvalitetnija ekipa.

Kaman_your_face

Broj postova : 5
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 1. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.