PROam košarkaška liga Sjever (FERbasket liga)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

5 posters

Go down

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty 3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Kaman_your_face pet stu 21, 2014 1:29 am

Subota, 22. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

FSB vs. Antitalenti - x
Derbi kola, nezgodna utakmica i za jedne i za druge. Obje ekipe u ovu tekmu ulaze nakon teškog prošlog kola iz kojeg su se Antitalenti uspjeli izvući sa pobjedom dok FSB nije bio te sreće pa će vjerojatno stisnuti gas malo jače kako ne bi nakon 3 kola bili na negativnom omjeru. Unatoč nedostatku Markusija, Antitalenti će pružiti snažan otpor, a u produžetku ćemo vidjeti koja će momčad biti s(p)retnija.

15.20h - 16.40h

KSET vs. MIP - 2
Jednoj od ove dvije momčadi se smiješi prva pobjeda, dok trenutno kombinirano gube sa nešto više od 40 koševa razlike u prosjeku. KSET je u prošlom kolu izgubio od Dalmacije, i ako i ovo kolo ostanu kratki za pobjedu, smiješi im se sezona bez pobjede, što bi im se lako i moglo dogoditi. Ako MIP bude kompletan, +15

16.40h - 18.00h

Dalmacija vs. Indukcija - 2
Dalmacija neće ući u niz od dvije pobjede, jer je Indukcija kvalitetnija ekipa u svakom aspektu. Vidio sam da im prvoligaš igrao prošlo kolo, što znači da je Vukojevićev zahtjev prošao te Indukcija ponovno prijeti samom vrhu lige, a Dalmacija je samo omanja prepreka koju će lako preskočiti.

Nedjelja, 23. studeni 2014.
Dvorana Osnovne škole Matka Laginje

13.00h - 14.20h

Multicom Slam Drunk vs. Rookies - 1
Ako Slam Drunk bude kompletan, Rookiesi će tu jako teško doći do prilike za pobjedu, iako će htjeti pokazati Krčeliću kako je prije godinu dana donio pogrešnu odluku. Uvijek su negdje u borbi za play off, ali Drunkeri su jednostavno kvalitetnija ekipa, i Rookiesi će morati tražiti prvu pobjedu u nekom od narednih kola. Play off će im vjerojatno pobjeći i ove godine jer su već na omjeru 0-2 od konkurenata te će, ako žele nešto napraviti, u drugom dijelu sezone morati dovesti neko zvučnije pojačanje kako bi skinuli nekog s vrha. Slam Drunk +20

14.20h - 15.40h

Sitni kriminalci vs. Stoka sitnog zuba - 1
Stoka, kao jedan od glavnih kandidata za neko od posljednjih mjesta koje vode u play off, trenutno ima razočaravajući start. Još uvijek su bez pobjede, iako su igrali protiv dvije ekipe koje su morali dobiti ukoliko žele u doigravanje ove godine te im sada ostaje ne kiksati protiv slabijih i skinuti jednu ili dvije ekipe iz gornjeg dijela tablice. Prva prilika za ovo drugo čeka ih u nedjelju, ali teško da će tu biti išta više od samog pokušaja. Stoka, kojoj je glavna stvar u ova 2 kola bio skok, će teško koristiti isto oružje protiv Kozlovića i Čuljata te će Sitni ostati neporaženi i nakon ovog kola, dok će Stoka još malo pričekati na prvu pobjedu.

15.40h - 17.00h

Asseco JSK vs. KIF - 1
KIF, kao novopridošla ekipa, je na omjeru 2-0 te je svima pokazala da su došli napraviti nešto ozbiljnije, iako su još uvijek velika nepoznanica. JSK im je prvi ozbiljniji izazov te ćemo tek nakon ove utakmice vidjeti je li KIF uistinu prijetnja najjačim ekipama ili su dosad samo imali protivnike koji su im odgovarali (čitaj, s kojima su se nadtrčavali) i koje su dobili zbog bolje kondicije. Sve u svemu, mislim da će JSK, kao starosjedioci lige očitati lekciju KIFovcima, iako im neće biti lako, pogotovo zato jer će KIF teško pretrčati, što inače rade svim protivnicima.

Kaman_your_face

Broj postova : 5
Join date : 05.11.2014

[Vrh] Go down

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Clark Kent pet stu 21, 2014 2:01 pm

Ajde da i ja puknen tiket

Subota, 22. studeni 2014.

14.00h - 15.20h


FSB vs. Antitalenti - 2
Antitalenti izgledaju dobro, imaju nove dresove i sve. Ako budu u punom sastavu, prognoziram čak i hendikep od preko 10 koševa.

15.20h - 16.40h

KSET vs. MIP - 2
MIP nema Šiloboda pa će bit zanimljivo gledat šta će napravit sa 40 šuteva viška ove godine. KSET mi je baš simpa ekipa, čujem da po dobrom starom Rvackom običaju i tamo nepotizam otvara sva vrata, ali teško će skupit ijednu pobjedu.

16.40h - 18.00h

Dalmacija vs. Indukcija - 1
Dalmacija ima dva stranca i ponosimo se time, a Indukcija (kako stvari stoje) nema dva stranca. Taktika je pustit naše strance na njihove pa ćeš vidit vraga. Piplica se vraća u formu ka Swaggy P, Ratko "Noah" Drča podiže svoju all-around igru, a Kokan "Nadareni" nije promašia zicer već 4 dana.
Old star, ovaj.... Indukcija nema šanse.

Nedjelja, 23. studeni 2014.

13.00h - 14.20h


Multicom Slam Drunk vs. Rookies - 1
Čujem da Slam Drunk ljudi nisu više drunk, da su nabrijani. Mi im nikad nećemo oprostit šta su nan uzeli miljenika publike Smokija i zato mi ova jedinica pada još teže. Samo se nadamo da će se Smoki na zalasku svoje karijere sjetiti odakle je došao (ka Tudor, ali bez bakterije). Dres će ga uvik čekat, znojan od zadnje partije koju je odigrao za "Rosso Bluese".

14.20h - 15.40h

Sitni kriminalci vs. Stoka sitnog zuba - 1
Jerčić.

15.40h - 17.00h

Asseco JSK vs. KIF - 1
Drago se odmara prve dvi utakmice šta znači da je spreman. S druge strane, ima 115 kila pa neznan koliko je spreman. Ako se JSK pojavi u najjačem sastavu, dakle ako Kurevija ne dođe, pobjeda je garantirana.

Clark Kent

Broj postova : 8
Join date : 22.10.2012

[Vrh] Go down

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Skip Bayless pet stu 21, 2014 9:58 pm

Subota, 22. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

FSB vs. Antitalenti - 2
Derbi kola neki kažu, no ja kažem gaženje od početka do kraja. Možda ne najvećom razlikom, ali vodstvo Antitalenti neće pustiti kada ga prime. Match upovi FSBu ne odgovaraju. Cindrić u slobodno vrijeme trenira boks ala Tim Duncan, te su mu se propocionalno poboljšale post up kvalitete. Maljić se spušta na dvojku, Cindrić na četvorku a Maras klasični Arvydas Sabonis tricaški centar. Prepotentna dvojka.

15.20h - 16.40h

KSET vs. MIP - 1
Derbi začelja neki kažu, ja kažem istina. KSETovci posjeduju najbolju bradu lige (ukoliko momak još uvijek igra za njih). Samo na temelju brade i činjenice da je movember, pobjeda KSET-a 5 razlike. Čežnutljiva jedinica.

16.40h - 18.00h

Dalmacija vs. Indukcija - 2
Pojačani dalmatinci se susreću na njihovu žalost s (ne puno) kvalitetnijom ekipom. Ukoliko uđu s minimalno respekta i malo sreće, mogla bi to biti teška utakmica za J. Indukciju. Sve ovisi o rookijima iz Dalmacije. Hoće li još jednom pokazati zube i šut, vidjet ćemo sutra. Ziheraška dvojka.

Nedjelja, 23. studeni 2014.
Dvorana Osnovne škole Matka Laginje

13.00h - 14.20h

Multicom Slam Drunk vs. Rookies - 1
M.S.D. su ove godine gladni. Podsjećaju me na G.S.W. s nižim rosterom i više bijelaca. G.S.W. ove godine neće osvojiti naslov, no svakoj ekipi će biti teško protiv njih. Hoće li takva sudbina dočekati i Pijance? Ovo je više uvertira za sezonu Pijanaca, jer o ovoj utakmici se nema puno pisati. Glatka jedinica. Dennis Rodman 4ever.

14.20h - 15.40h

Sitni kriminalci vs. Stoka sitnog zuba - 1
Višestruki prvaci vole igrati laganu košarku. Stoka također voli igrati laganu košarku. Problem je što Sitni igraju bolju laganu košarku. Tino igra košarku života (par godina) i mogla bi ovo biti duga utakmica za Stoku. Pouzdana jedinica.

15.40h - 17.00h

Asseco JSK vs. KIF - 1
KIF, DIF, kako već, ne znam ništa o njima. Znam da igraju s veteranima lige koji imaju čast kao prva "jača" ekipa testirati njihove kvalitete. JSK će naravno htjeti pokazati da novopridošlice neće samo tako skinuti bivše prvake, a KIF će htjeti pokazati da mogu skinuti ekipu s vrha i tako dat do znanja ostalima u ligi da nisu ovdje samo kao turisti. Utakmica koja ima sve osobine da bude ljepotica. Navijačka jedinica.

PS.

LeBron je pička
Skip Bayless
Skip Bayless

Broj postova : 1
Join date : 15.11.2014

[Vrh] Go down

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Stephen A. Smith sub stu 22, 2014 5:05 am

Subota, 22. studeni 2014.

14.00h - 15.20h

FSB vs. Antitalenti - 2
Skipe, moram se slozit s tvojom prognozom iako ne mogu vjerovat da si zaboravio na Tonija "Mad dog" Barića čija će uloga biti ključna.Očekujem dobru borbu, ali mislim da fsbovci nemaju odgovor na igru Matije Maljića i vječnog šutera Mate "the machine" Marasa.

15.20h - 16.40h

KSET vs. MIP - 2
Skipe, kad si zadnji put bio kod doktora? Prognozirat jednicu na ovom je ravno ludilu, dvojka.

16.40h - 18.00h

Dalmacija vs. Indukcija - 2
Indukcija ovo dobiva unatoč trudu mladih snaga Dalmacije. Iako svida mi se stil igre mladog litvanca. Nesto kao mladi dr.sc. kosarke Tino Jerčić.

Nedjelja, 23. studeni 2014.
Dvorana Osnovne škole Matka Laginje

13.00h - 14.20h

Multicom Slam Drunk vs. Rookies - 1
Drunkovci lagano ovo dobivaju unatoc zelji za osvetom blokara i ekipe zbog izdaje Krčelića. Prognoziram barem 2 zakucavanja i bananu od table najboljeg odbojkasa na feru.

14.20h - 15.40h

Sitni kriminalci vs. Stoka sitnog zuba - 1
Godine lete. Nekad bi ovo bio derbi, a danas sigurna jedinica. Tino Jerčić već sada dr.sc. kosarke ( doktorirao na skoku u napadu) će na ovoj utakmici prezentirati svoj novi znanstevni rad o finti šuta.

15.40h - 17.00h

Asseco JSK vs. KIF - 2
Skipe konačno se slažemo u nečem, ni ja ne znam nista o difu. Ali ti si reko 1 pa ja kažem 2.

PS.
"LeBron je pička" ????? jesi ti jeo duhove za doručak pa si duhovit danas??? Čovjek je među top5 najclutch igrača ikada
Stephen A. Smith
Stephen A. Smith

Broj postova : 1
Join date : 22.11.2014

[Vrh] Go down

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  grmix sub stu 22, 2014 1:49 pm

Subota, 22. studeni 2014.

14.00h - 15.20h
FSB vs. Antitalenti - 2
Prva tekma pa odmah derbi kola. Prošlo kolo su me Antitalenti iznenadili jer im je falila njihova najjača obrambena karika (Ivan Harden OffenseOnly Markusi) i svejedno su dobili Tropicse u punom sastavu. Ako mogu Tropicse, zašto ne bi mogli i FSB.
Nova pitanja se postavljaju. Može li Luka Škemba Walker Cindrić pojesti 2 kebaba trijezan? Može li Maljić konačno zabiti sve zicere? Tko su nova lica FSBa?

15.20h - 16.40h
KSET vs. MIP - 1
Derby della PROammina, Il PROamico, derbi začelja, nazovite to kako hoćete, ali jedna od ove dvije ekipe neće kući plačući (a to će biti KSET koji će znati kako proslaviti ovu vrijednu pobjedu i priključak u borbi za playoff, barem još nekoliko kola).

16.40h - 18.00h
Dalmacija vs. Indukcija - 2
Derbi stranaca u ekipi. Koliko god mi Dalmacija bila simpatična ekipa, sumnjam da mogu zagorčati život Indukciji i njenim strancima.

Nedjelja, 23. studeni 2014.

13.00h - 14.20h
Multicom Slam Drunk vs. Rookies - 1
Derbi svježe krvi FERa. S jedne strane pijani, tj. gladni dunkeri, s druge strane admiral Blokar, strah i trepet za ulaze protivnika, podsjeća na Admirala Robinsona u mladim danima. Pitanje je kako će PROamski admiral uspjeti zaustaviti suparnike jer dio naziva protivničke ekipe (MULTIcom) sugerira da u svojim redovima imaju velik broj igrača željnih zabijanja koševa, a osoba koja stoji prva u redu za to je Marko Dennis Rodman Raguž, izravan matchup admiralu.

14.20h - 15.40h
Sitni kriminalci vs. Stoka sitnog zuba - 1
Derbi prastarih. Sitni su ipak mlađi od Stoke pa prednost (i pobjeda) njima.

15.40h - 17.00h
Asseco JSK vs. KIF - 1
Derbi novajlija. KIFova cijela ekipa novajlija protiv JSKovih novajlija. Prednost dajem JSKu jer ima više nenovajlija (a i nisam još vidio kakav je KIF).

Kolo derbija, aleee.
grmix
grmix

Broj postova : 15
Join date : 28.04.2010

[Vrh] Go down

3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015. Empty Re: 3. kolo PROam lige Sjever 2014./2015.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.